Więcej partnerów

W nr 17 Computerworld z 22 kwietnia 1996 r. znalazł się artykuł "W Poznaniu bez rewelacji", w którym piszecie Państwo m.in. o wspólnej ekspozycji firmy SAP AG wraz z firmami partnerskimi.

W nr 17 Computerworld z 22 kwietnia 1996 r. znalazł się artykuł "W Poznaniu bez rewelacji", w którym piszecie Państwo m.in. o wspólnej ekspozycji firmy SAP AG wraz z firmami partnerskimi.

W tym fragmencie artykułu zabrakło niestety rzetelnych informacji dotyczących firm doradczych zajmujących się wdrożeniami systemu SAP R/3 w Polsce. Z żalem stwierdzamy, że autor relacji z targów Infosystem '96 w sposób wybiórczy i powierzchowny wskazał jedynie dwóch partnerów SAP z branży konsultingowej, pomijając zupełnie inne firmy posiadające duże doświadczenie w przeprowadzaniu projektów SAP zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Europy, np. IMG Information Management Polska, SRS z Drezna czy NIT.

Wymieniona uwaga dotyczy fragmenu tekstu: "Na wspólnym stoisku (SAP Polska), obok producentów sprzętu, występowały również firmy doradcze - Coopers & Lybrand i Nova Consulting". Zabrakło tu słów choćby "między innymi" lub "na przykład". Sugeruje to, że wymienione firmy są jedynymi partnerami SAP w zakresie doradztwa, co nie jest zgodne ze stanem faktycznym.

IMG Information Management Polska to oddział firmy IMG Information Management Gesellschaft z siedzibą w St. Gallen w Szwajcarii. IMG specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach organizacyjnych i informatycznych. W szczególności zajmujemy się doradztwem i wdrożeniami systemu SAP R/3, problematyką IS (Information Systems) i BPR (Business Process Reengineering). IMG wspólnie z renomowanym Instytutem Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu w St. Gallen opracowało wlasne metody wdrażania oprogramowania standardowego, realizacji BPR i integracji systemów: [email protected], [email protected] i [email protected] Firma nasza jest sprawdzonym partnerem SAP, mającym na swoim koncie wiele udanych projektów w Szwajcarii, Austrii, Niemczech i Polsce.

Z poważaniem

Robert Boreczek

dyrektor, IMG Information Management Polska sp. z o.o.


TOP 200