Tablica ogłoszeń

Przeglądam nieraz gazety. Zwyczajne codzienne gazety, czyli dzienniki. Znaczną część ich powierzchni zajmują ogłoszenia, w tym mnogość cała drobnych.

Przeglądam nieraz gazety. Zwyczajne codzienne gazety, czyli dzienniki. Znaczną część ich powierzchni zajmują ogłoszenia, w tym mnogość cała drobnych.

Gdy wzrok mój wędruje na rubrykę "Komputery", okazuje się, że jest tam niesamowicie drętwo. W pozostałych działach życie aż huczy, mienią się formy i treści, a w komputerach jedna wielka pustynia intelektualna, uzupełniana płaskością formy wyrazu, jakby informatyka nie była dominującą dziedziną współczesnego życia. W oczekiwaniu na uzyskanie stanu różnorodności ogłoszeniowej, chcąc wziąć czynny udział w kreowaniu trendów, pozwolę sobie zaproponować kilka skromnych wzorców ogłoszeń, z których można czerpać nieodpłatnie, a co więcej - wyrażam zgodę na ich modyfikację uzasadnioną konkretną sytuacją.

Sprzedam dwie mało używane linki do moich stron WWW.

Zgubiłem komputer przenośny. Znaki szczególne: kolor czarny, niewielki rozmiar, waga 2 kg, wbudowana klawiatura i ekran. Uczciwego znalazcę hojnie wynagrodzę.

Stronę WWW okazyjnie sprzedam. Pierwszy właściciel, rok produkcji 1997, bez włamań, przebieg ok. 30 500 odwiedzin, kolor beżowy nakrapiany, po generalnym liftingu. Można oglądać codziennie pod adresem: Michorowo, powiat Elbląg, ul. Długa 3/4.

Sprzedaż wysyłkowa dysków. Do każdego egzemplarza katalog gratis.

Tanio usuwamy usterki oprogramowania. W punkcie serwisowym należy podać adres jego autora. Agencja "Sojuz".

Zlecimy napisanie programu. Wymagany czytelny charakter pisma. Oferty sporządzone maszynowo nie będą rozpatrywane.

Poszukujemy programatora pralek. Wymagana bardzo dobra znajomość języków C i Java. Język angielski biegle w mowie i piśmie.

Renowacja oprogramowania. Pracownia "Antyk".

Sprzedam prywatny klucz szyfrujący. Zainteresowanym ofertą prześlę do wglądu kod.

Odpluskwianie software'u, odrobaczanie i deratyzacja domów. Firma "Szczurek".

Pierwszy właściciel sprzeda okazyjnie 20 bitów z roku 1970.

Zamienię 40 bajtów na większe za dopłatą.

Tylko u nas - systemy operacyjne dla gabinetów chirurgii urazowej.

Podaje się do publicznej wiadomości, że z dniem 01.01.2001 wprowadza się do użycia nowy publiczny klucz szyfrujący. Zainteresowani proszeni są o jego odbiór za pokwitowaniem w portierniach urzędów administracji terenowej.

Uwaga! W dniach od 02.03.2001 do 18.03.2001 z powodu prac remontowych nie będzie drożne łącze telekomunikacyjne na trasie Bielsko-Jaworze. Najbliższa trasa zastępcza przez Wiedeń. Prosimy o stosowanie się do znaków i zachowanie szczególnej ostrożności. Za utrudnienia przepraszamy.

W czasie transmisji danych zaginęła paczka. Uczciwego znalazcę uprasza się o zwrot na adres: optymista@banialuka.com.

Podaj swój PIN, a powiem ci, kim jesteś. Wróżka Aleksandra.

Dyski naprawiam. Kręgarz.

Niedługo Święta. Czy pomyślałeś już, co zawiesisz na choince? Oferujemy atrakcyjne oprogramowanie, które zawiesza się samo.

Syrop PINowy - mieszanka niepowtarzalnych kombinacji - poleca Apteka Hakera.

Polecamy wyciągi z ziela skrzypu zawierającego krzemionkę. Dzięki nim zrobisz karierę w informatyce. Do wglądu lista referencyjna osób, którym się powiodło. Firma MicrosoLek.

Przystosowujemy oprogramowanie do roku 2001. Pamiętaj - koniec wieku już niedługo.


TOP 200