Słowo o pozycjonowaniu. Free MP3 download

Dzisiejszy felieton będzie o pozycjonowaniu. Otóż przeczytałem niedawno statystyki, że pierwszy rezultat w wynikach wyszukiwania Google zbiera 34% wszystkich kliknięć.

Free music warez games. Pięć pierwszych pozycji to ponad 70% kliknięć, zaś poza pierwszą stronę wychodzi zaledwie 6% użytkowników wyszukiwarki. Dane pochodzą co prawda z roku 2011, ale nie sądzę, aby od tego czasu coś się zmieniło. Funny hot sex chicks.

Jaki z tego wniosek? Ano taki: istnieje tylko to, co jest odpowiednio wypozycjonowane. Jeśli Państwa strony nie ma na pierwszej stronie wyników Google, to szansa, że ktoś na nią trafi, jest od razu dwudziestokrotnie niższa. Full HD torrent search engine.

Szanująca siebie i swoich klientów firma nie może tego zignorować. Pozycjonowanie stron działa na zasadach zwanych potocznie prawem Inżyniera Mamonia - lubimy melodie, które już słyszeliśmy. Wyszukiwarka premiuje to, co podlinkowują autorzy stron; autorzy stron podlinikowują to, co podoba się wyszukiwarce. Wyszukiwarka zaś lubi strony, na których są popularne terminy. Stąd prosty wniosek: chcesz dać się znaleźć, musisz umieścić w swoim tekście często wyszukiwane terminy. Pinterest youtube minecraft flv ipad.

Niedawno pisałem o modelu freemium: mamy szansę sprzedać klientom to, co wcześniej zaoferowaliśmy im w okrojonej wersji za darmo. A żeby z czegoś skorzystali, muszą to znaleźć. Stąd pozycjonowanie u monopolisty - jakim de facto jest Google - to być albo nie być. Boleśnie przekonały się o tym porównywarki cenowe, które pewnego pięknego poranka zostały zepchnięte na czwartą stronę wyszukiwań. Oficjalnie - za stosowanie niedozwolonych praktyk w pozycjonowaniu w wynikach. Nieoficjalnie - Google przypomniało sobie, że w każdej chwili może każdego strącić w niebyt. Zwłaszcza wtedy, gdy od jakiegoś czasu - jak wieść gminna niesie - samo szykuje się do wejścia na ten rynek. 4shared ipad justin bieber gangnam style.

Jako publicysta ery cyfrowej nie mogę lekceważyć tego trendu. W dobie digitalizacji zawartości muszę dbać, by moje teksty były odpowiednio podlinkowywane. Zajrzyj sensacja majtki dody. Umiejętne przeplatanie tekstu użytecznego i "wabików" nie jest więc luksusem, a koniecznością - przypomnę, liczy się tylko pierwsza strona rezultatów wyszukiwań. Randki chomikuj kwejk facebook. Na szczęście serwis Google Trends pozwala na bieżąco znaleźć odpowiedzi na pytanie: co kręci internautów. Przecież pisanie o tym, co interesuje moich Czytelników, to zasadnicza umiejętność felietonisty. Ronaldo dziewczyny samsung galaxy lewandowski tapety.


TOP 200