Ogłoszenia

Gdy zmuszony jestem czekać w poczekalniach, czytam rzeczy, których nigdy bym nie przeczytał. Czasami jest to nawet pożyteczna lektura. Dowiaduję się np. że do obowiązków specjalisty ds. obsługi klienta należeć będzie udział w imprezach szkoleniowych organizowanych przez firmę w kraju i za granicą; musi on mieć także doświadczenie w pracy z pieniędzmi i wysoką kulturę osobistą.

Gdy zmuszony jestem czekać w poczekalniach, czytam rzeczy, których nigdy bym nie przeczytał. Czasami jest to nawet pożyteczna lektura. Dowiaduję się np. że do obowiązków specjalisty ds. obsługi klienta należeć będzie udział w imprezach szkoleniowych organizowanych przez firmę w kraju i za granicą; musi on mieć także doświadczenie w pracy z pieniędzmi i wysoką kulturę osobistą.

Natrafiam na pytanie, czy nauka może być relaksem, i czytam: "W trosce o potrzeby naszych kursantów uruchamiamy treningi relaksu i koncentracji mistrzów wschodnich sztuk walk. Od września szkolenia dla administratorów sieci zostaną wzbogacone o metody poprawiające przyswajalność wiedzy". Niżej ogłoszenie tej treści: "Chcesz wychodzić zarżnięty z pracy - chodź do nas". Na drugiej stronie oferują atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w młodym i dynamicznym zespole. Aby zostać specjalistą ds. techniczno-handlowych - wymagania: m.in. telefon domowy, samodzielny pracownik ds. realizacji umów będzie piastował stanowisko o charakterze managerskim. Sales Executive musi mieć wysokie umiejętności interpersonalne.

Dowiaduję się, że poszukiwany jest kierownik działu wspomagania użytkownika wewnętrznego. Poszukiwany jest starszy konsultant, wymagania: wykształcenie wyższe, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie przy wdrażaniu oprogramowania klasy ERP/MRPII, bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Ta sama firma poszukuje także konsultanta, wymagania: wykształcenie wyższe, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Okazuje się, że różnica między starszym konsultantem a konsultantem jest zasadnicza. Kariera w świecie sportu - brzmi spore hasło, a dalej: Jeśli jesteś energiczny, aktywny, interesujesz się sportem, zrealizuj swoje pasje przyłączając się do lidera w branży artykułów sportowych.

Poszukujemy: specjalisty ds. produkcji, kierownika działu sklepu, informatyka/specjalistę ds. wdrażania sieci. Dyscypliny niestety nieolimpjskie. Przedstawiciel handlowy - opiekun rynku - poszukiwany przez czołowego producenta... Koncern teleinformatyczny poszukuje inżyniera projektanta i wymaga m.in. praktycznej umiejętności pracy z komputerem PC... Duża firma kurierska namawia do objęcia stanowiska specjalisty ds. systemów informatycznych i tym razem wymaga bardzo dobrej obsługi komputera PC. Poszukiwany jest lider rynku, wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Kolejne ogłoszenie wygląda na żart. Bank poszukuje dyrektora departamentu informatyki, wymaga znajomości metod prowadzenia projektów informatycznych, praktyki w zakresie informatyki bankowej, znajomości problematyki problemu roku 2000 i... umiejętności posługiwania się komputerem PC. Posługiwanie się komputerem PC przydać się może w wielu sytuacjach życiowych. Na stanowisku szefa informatyki banku również. Psychologów poszukuje firma (raczej nie wcześniejszy bank) do prowadzenia kursów szybkiej nauki.

Dynamicznie rozwijająca się firma zatrudni 12 osób i koniec ogłoszenia. Europejski koncern z siedzibą w Polsce poszukuje asystentki prezesa zarządu. Ciekawostką jest motto zamieszczone w ogłoszeniu: Jestem: inteligentny, twórczy, dowcipny, energiczny... i doceniam pracę innych - Prezes. Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej poszukuje kandydatów do pracy w: departamencie polityki strukturalnej i regionalnej w zespołach ds. europejskiego funduszu socjalnego, PHARE i polityki regionalnej. Wygląda, że mamy do czynienia z poważną pracą. Poza tym poszukuje się pracowników działu kreacji, prokurenta odpowiedzialnego za sprawy produkcyjne, negocjatora, panią do baru, mężczyzn z okolic Warszawy w wieku do 50 lat z bronią lub bez i nocnego dealera przyjmiemy od zaraz, doświadczenie nie jest wymagane. Kolejny handlowiec musi znać prawa rządzące rynkiem (dobre), recepcjonistka musi posiadać umiejętność obsługi małej centralki telefonicznej, a programista Cobol - do jego obowiązków będzie należeć programowanie w języku Cobol.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200