Zarządzanie Zespołami IT to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które w całości jest poświęcone tematyce współpracy, pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT. Podczas konferencji prezentujemy perspektywy zarówno dyrektorów działów HR, jak i dyrektorów działów IT, CIO. Bogaty program wydarzenia, różnorodna forma – to wszystko umożliwia w pełni wykorzystać dwa dni konferencji i czerpać inspiracje.

W agendzie znajdą się najciekawsze case studies, sesje inspiracji, ogłoszenie wyników Najlepszy Pracodawca ITAudIT 2018. Drugiego dnia uczestnicy będą mieli okazję pogłębienia wiedzy pod okiem ekspertów podczas interaktywnych warsztatów. Przez dwa dni konferencji towarzyszy strefa wystawiennicza, z przeglądem rozwiązań i benefitów dla specjalistów IT.

Fotorelacja z konferencji

W PROGRAMIE DOŚWIADCZENIA PRAKTYKÓW Z FIRM:

PROGRAM KONFERENCJI 24 stycznia 2019
08.30–09.20

Rejestracja uczestników, poranna kawa, networking.

09.20–09.30

Rozpoczęcie konferencji, powitanie uczestników.

Aleksandra Zygarska Aleksandra Zygarska, Dyrektor Konferencji, Computerworld
SESJA INSPIRACJI
09.30–10.00

The power of natural planning.

OPENING SPEECH - GOŚĆ SPECJALNY

As we all know, change requires planining and the most brilliant planner in the universe is our brain, which is planning naturally all the time. However, though the model is the most effective way to approach any project, problem, or opportunity, it is not the most commonly used in those situations. In this interesting and fun exposition, David explores the key components of the natural model and how to apply it to achieve optimal results in minimal time.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ AUTORA

David Allen David Allen, Founder & Chairman, David Allen Company
10.00–10.30

Jak mierzyć efektywność pracy zespołów IT? Rozmowa z autorem książki „Nucleon”.

LIVE INTERVIEW ON STAGE

"Some people are more skilled than others. When they apply their talents they become the best." [Jeppe Hedaa]

W książce „Nucleon” Jeppe Hedaa, CEO firmy 7N, zainicjował unikalną metodologię mierzenia wydajności pracy zespołów IT. Filozofia ta to mieszanka kluczowego dla kultury skandynawskiej czynnika ludzkiego z opartym o liczne badania i doświadczenia czynnikiem logicznym. W trakcie tej części porozmawiamy m.in. o tym dlaczego powinniśmy budować zespoły w oparciu o najlepszych ekspertów, a nie tylko mieszane zespoły, jak kultura organizacji w jednym przypadku może decydować o tym, ze najlepszy pracownik rozwija się, a w innym ta sama osoba traci motywację, co wchodzi w skład tzw. „secret code” – zestawu umiejętności i kompetencji technicznych powiązanych z „miękkimi” cechami osobowości, jak ważna w całym procesie podnoszenia efektywności organizacji jest sfera leadershipu i rekrutacji właściwych ludzi.

PRZECZYTAJ WYWIAD Z AUTOREM

Jeppe Hedaa Jeppe Hedaa, CEO, Author of Nucleon, 7N
Szymon Augustyniak Szymon Augustyniak, Redaktor Naczelny, CIO Magazyn Dyrektorów IT
10.30–11.00

Przerwa na kawę, networking.

11.00–11.20

Jak nie ulegać lękowi przed nieznanym, budując szybko rozwijającą się firmę IT?

CASE STUDY HL TECH
PREZENTACJA CIO ROKU 2018

„Wiem, że się boicie. Boicie się nas. Boicie się zmian. Nie znam przyszłości. Nie powiem wam, jak to się skończy. Ale powiem wam, jak się zacznie” [Neo, Matrix]

Technologia, prototypy czy trudne decyzje to chleb powszedni każdej firmy technologicznej, jednak największym zagrożeniem jest wzajemne niezrozumienie w zespole. Praca postrzegana jest w zależności od odbiorcy, dlatego tylko odpowiednia rekrutacja pozwala znaleźć takich specjalistów, którzy wpasują się w zespół – braki kompetencyjne można uzupełnić, osobowości zmienić się nie da. Dużo trudniej jest zintegrować ludzi i zrobić z nich prawdziwy zespół grający do jednej bramki. Wiele indywidualności równocześnie rozpoczynających pracę to wyzwanie dla każdej firmy. Jak z indywidualności stworzyć zgrany i przede wszystkim zaangażowany zespół, który ma odwagę zmieniać status quo? HL Tech to oddział brytyjskiej firmy Hargreaves Lansdown, która należy do 100 największych firm w Wielkiej Brytanii i jest notowana w indeksie FTSE 100. W Polsce rozpoczęliśmy swoją działalnośćw 2017 z grupą 15 osób ze mną na czele na stanowisku dyrektora zarządzającego. Dziś to 80 osób budujących 6 niezależnych zespołów projektowych. Podczas spotkania opowiem, jak zbudować firmę i podążać jasno wyznaczonymi celami, jednocześnie rekrutując najlepszych ludzi.

PRZECZYTAJ ARTUKUŁ O CIO ROKU 2018

Michał Głowiński Michał Głowiński, Dyrektor zarządzający, CIO Roku 2018, HL Tech
11.20–12.00

Jak odważnie i skutecznie przeprowadzić ludzi przez transformację IT?

DYSKUSJA PANELOWA

"Kultura zjada strategię na śniadanie" [Peter Drucker]

Ta żarłoczna i niebezpieczna kultura to sposób, w jaki ludzie działają w organizacji, jak się angażują bądź nie angażują. Dla powodzenia transformacji biznesowych ważne jest odpowiednie zaangażowanie właściwych ludzi. Tymczasem częstym grzechem zarządzających jest niedocenianie „czynnika ludzkiego”, myśląc, że dobra strategia, cel i plan to gwarant sukcesu, niezależnie w jakich rękach. Na przykładzie dwóch firm przyjrzymy się, jak strategiczne podejście do zaangażowania ludzi w transformację cyfrową podniosło efektywność zmian, przyspieszyło ich efekty. Bogusław Tobiasz, dyrektor IT&Innovation w Bayer oraz Marcin Pilarski, Managing Director, PAYBACK Polska opowiedzą o swoich zmaganiach i sukcesach przy przeprowadzaniu dużych zmian w ich organizacjach i o tym, jak uczynili z kultury sprzymierzeńca strategii. Całość usystematyzuje Jagoda Gandziarowska-Ziołecka, ekspert w zakresie wdrażania zmian oraz tworzenia programów szkoleniowych wspierających przechodzenie przez transformację. Podczas panelu porozmawiamy m.in o tym, dlaczego nie wolno nominować ludzi do włączenia się w zmianę i dlaczego CEO powinien oznaczać Chief Engagement Officera.

Jagoda Gandziarowska-Ziołecka Jagoda Gandziarowska-Ziołecka, CO-Founder, Game Changers Academy
Bogusław Tobiasz Bogusław Tobiasz, Regional IT & Digital Innovation Director CEE, Bayer
Marcin Pilarski Marcin Pilarski, Managing Director, PAYBACK Polska
12.00–12.15

Najlepsze miejsce pracy IT w Polsce 2018.

BADANIE AUDIT – prezentacja wyników, ogłoszenie laureatów.

Współzawodnictwo o tytuł najlepszego miejsca pracy IT to nie tylko konkurs, ale i okazja do zbadania, co dla pracowników jest ważne, co motywuje ich do pracy i jak poszczególne aspekty pracy oceniane są na tle innych firm. W wystąpieniu przedstawione zostaną wnioski dotyczące przeprowadzonych badań oraz ich wyników – czynników motywujących pracowników IT, poziomu zaspokojenia ich oczekiwań i potencjalnych pól budowy przewagi nad konkurencją. Ponieważ badanie AudIT zrealizowane zostało już po raz siódmy, pokazana zostanie również dynamika wybranych wskaźników.

Krzysztof Siekierski Krzysztof Siekierski, Client Service Director, Kantar TNS
Marcin Tyborowski Marcin Tyborowski, CRO, IDG Poland
12.15–12.30

Prezentacja partnerów konferencji.

12.30–13.30

Lunch, networking.

SESJA HR
13.30–14.00

Jak rekrutować żeby zrekrutować. Pozyskanie kandydata na rynku IT.

CASE STUDY ING Tech Poland

Rozwój nowoczesnych technologii w Polsce i na świecie sprawia, że zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pracowników z obszaru IT stale rośnie. Firmy prześcigają się w sposobach pozyskania najlepszych specjalistów, dzięki czemu kandydaci mogą przebierać w ofertach pracy. Jak ING Tech Poland zachęca najlepszych kandydatów do aplikowania? Jakie mamy sposoby dotarcia do kandydatów i na co zwracamy uwagę w procesie rekrutacji? I najważniejsze, jakie mamy sposoby utrzymania pracowników? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo podczas mojej prezentacji.

Anna Mirek Anna Mirek, Area Lead / Dyrektor obszaru HR i Komunikacji, ING Tech Poland
SESJA IT
13.30–14.00

Jak wprowadzać kulturę innowacji i zwinne podejście w dużych organizacjach.

CASE STUDY BGŻ BNP Paribas

Duże korporacje są jak słonie – wolne, ciężkie i mało zwinne. Pracownicy takich organizacji są mniej zmotywowani, a co za tym idzie mniej zaangażowani, mniej przedsiębiorczy oraz mniej skłonni do podejmowania wyzwań i eksperymentowania. W takim wypadku trudno o efektywne działanie, nie mówiąc już o dostarczaniu najwyższej wartości dla klientów. W moim wystąpieniu pokażę jak „rozruszać słonia” i rozbudzić ducha przedsiębiorczości poprzez m.in. współprace ze startupami, design thinking oraz Innovation Lab. Pokażę jak rozpoczęliśmy naszą Transformację Agile, jak podejście zwinne zmienia naszą kulturę organizacyjną i jak wpływa na to, jak działamy i współpracujemy wewnątrz banku. Pokażę również jak przekłada się to na najważniejszy efekt – czyli na wartość, którą dostarczamy dla naszych klientów.

Piotr Widacki Piotr Widacki, Managing Director - Head of Digital Transformation, BGŻ BNP Paribas
14.00–14.30

Jak budować kulturę wysokiego zaangażowania z wykorzystaniem grywalizacji.

CASE STUDY GlaxoSmithKline

Obecnie jednym z wyzwań zarządzania zespołami jest ich stałe angażowanie oraz wzmacnianie kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Aby robić to skutecznie trzeba cały czas poszukiwać innowacyjnych technik i narzędzi, które tym zadaniom sprostają. W GSK IT w Poznaniu zatrudniającym ponad 700 specjalistów, skutecznym rozwiązaniem okazała się autorsko stworzona grywalizacja. Bazująca na metodologii zwinnej gry, przyniosła wymierne rezultaty w trzech najistotniejsze obszarach – zmiany kulturowej w kierunku agile, zaangażowania w dzielenie się wiedzą i umiejętnościami oraz usprawniania dostarczonych usług i istniejących procesów. Opowiem jaką drogę przeszliśmy jako organizacja, jak zmotywowaliśmy pracowników oraz czego nauczyliśmy się z tej podróży.

Joanna Winkowska Joanna Winkowska, Operation Manager, Centrum Usług Biznesowych GSK IT
14.00–14.30

Jak zmiana struktury organizacyjnej wpływa na zaangażowanie specjalistów i liczbę zadań w toku.

CASE STUDY Bank Pocztowy

Na przełomie lat 2017/2018 rozpoczęliśmy transformację IT Banku Pocztowego. Do wzmocnienia współpracy i odpowiedzialności zespołów IT postanowiliśmy wykorzystać koncepcję łączenia kompetencji deweloperów i administratorów (DevOps). Zrezygnowaliśmy z podziału IT na wydziały kompetencyjne (analiza, development, testy, utrzymanie). Podczas prelekcji podzielimy się wnioskami, opowiemy z czym wiąże się nowy podział na zespoły i jak w tych zespołach odnaleźli się nasi pracownicy. Nieco ponad rok od rozpoczęcia transformacji, zapraszamy na raport z budowania odpowiedzialności zespołów IT.

Anna Bończyk Anna Bończyk, Naczelnik Wydziału Architektury, Bank Pocztowy
Jacek Presz Jacek Presz, Dyrektor Biura Zarządzania IT, Bank Pocztowy
14.30–15.00

Jak rozwijać talenty w otwartym, zróżnicowanym i międzynarodowym środowisku.

CASE STUDY Red Hat

W tej prezentacji pokażę, jak zwinne metody pracy w otwartej kulturze organizacyjnej wpływają na podejście menedżerów i kadry kierowniczej do rozwoju talentów. Kluczowymi koncepcjami, które omówię są: znaczenie umiejętności miękkich w porównaniu z umiejętnościami technicznymi, wzmocnienie pozycji pracowników i otwarte kompetencje przywódcze, a także potrzeba bardziej elastycznego i centralnego zarządzania zasobami ludzkimi, jeśli chodzi o narzędzia i programy HR.

Jana Gutiérrez Chvalkovská Jana Gutiérrez Chvalkovská, Senior HR Manager Central Eastern Europe, Middle East and Africa, Red Hat
14.30–15.00

Jak budować odpowiedzialne i autonomiczne zespoły?

CASE STUDY Roche Polska

W obecnych czasach firmy IT są w ciągłych zmianach. Wiele z nich to aspekty, których członkowie naszych zespołów się niespodziewają. Do tego tempo tych zmian jest tak duże, że często nie ma czasu na narady. Jak więc rozwijać naszych pracowników by wiedzieli jak się zachować gdy środowisko ich zaskakuje? W Roche Global IT Solution Centre zarządzam departamentem technologicznym z budżetem ~80 mln złotych, 7 menadżerami i ponad 500 ekspertami IT. Podczas mojej prezentacji opowiem o tym jak w ramach tych zespołów budujemy odpowiedzialność i autonomię. Przedstawię również narzędzie o nazwie „Personal Accountability Model” i jego dwa kluczowe elementy: „Accountability Loop” i „Victim Loop”.

Łukasz Wierciński Łukasz Wierciński, Head of Technology Center, Roche Polska
15.00–15.30

Przerwa na kawę, networking.

15.30–16.00

Jak zarządzać międzynarodowymi zespołami rozproszonymi globalnie?

CASE STUDY 

Rynek pracy szczególnie w branży IT staje się globalny, a co za tym idzie, zespoły coraz bardziej wielokulturowe i rozproszone. Te nowe czynniki wprowadzają dodatkową złożoność do pracy lidera czy managera. Nie wystarczy dbać o dobrze sprecyzowane zadania, harmonogram czy motywowanie pracowników. Ważne staje się uwzględnienie w procesie zarządzania różnic kulturowych, które mają wpływ na każdy aspekt życia projektu. Czy wspólny, jasno wytyczony cel wspomaga współprace w rozproszonym zespole wielokulturowym? Jak wykorzystać indywidualizm amerykanów, kolektywizm hindusów czy hierarchiczność zespołów chińskich, aby współpraca była efektywna. Czy angielskie słowo deadline ma takie samo znaczenie dla wszystkich? Motorola Solutions w Krakowie jest jednym z czołowych centrów technologicznych, gdzie obecnie pracuje ponad 1600 osób o 32 narodowościach, w tym 1000 inżynierów. Podczas prelekcji podzielę się swoim doświadczeniem w pracy z rozproszonymi, wielokulturowymi zespołami.

Krystyna Pietrzykowska Krystyna Pietrzykowska, Independent Company Transformation Adviser
15.30–16.00

Zarządzanie zespołem patchworkowym w IT.

CASE STUDY Cybercom

Prowadzenie projektu IT, w którym dostawca i klient ściśle współpracują łącząc specjalistów z obu organizacji jest klasycznym przykładem zespołu patchworkowego. W takiej sytuacji mamy dwóch szefów, ludzi, którzy pracują w innych kulturach organizacyjnych i product ownera, który "tańczy" pomiędzy jedną, a drugą firmą. Starcia na wartościach, brak integracji, niekiedy inne metodyki (Agile, Waterfall), a to podane w sosie wysokich oczekiwań, napiętych deadlinów. W Cybercom Polska pracuje ponad 30 takich grup i aż 80% wypracowanego wolumenu zostało wytworzonych właśnie przez zespoły patchworkowe. W trakcie prezentacji opowiem o praktykach, które się sprawdziły i które nas zawiodły. Poddam rozwadze powtarzające się błędy i ich przyczyny. Pokażę Państwu najlepsze praktyki, jak ze specjalistów z różnych organizacji uszyć prawdziwie dograny i efektywny patchwork.

Jan Matulewicz Jan Matulewicz, Head of Software House, Cybercom
16.00–16.30

Jakie błędy we współpracy z zespołami można popełnić w dynamicznie rosnącej firmie IT?

CASE STUDY Objectivity

Co zrobić, aby w procesie wybierania lidera zepsuć zespół specjalistów? Ile osób musi raportować do dyrektora operacyjnego, aby przeciążyć ten proces? Jak bardzo zostawić pracowników senioralnych samym sobie na etapie wdrożenia, aby ich szybko zdemotywować? Kiedy nie jest za późno na naprawę porażki HR-owej? Na te i inne pytania odpowiemy w wystąpieniu dotyczącym blasków i cieni podejmowania decyzji personalnych w firmie IT. 

Monika Gorzelak Monika Gorzelak, HR Business Partner, lider zespołu, Objectivity
Michał Zgrzywa Michał Zgrzywa, Head of Operations Research, Objectivity
16.00–16.30

Jak dążenie do zwinności wpływa na zmianę zachowań pracowników i życie firmy.

CASE STUDY ING Tech Poland 

Zmieniliśmy procesy. Zmieniliśmy narzędzia. Zmieniliśmy nazwy stanowisk. Stworzyliśmy nowe role. Stworzyliśmy globalne zespoły. Chcemy być zwinni. Pomimo głosów, które mówią, że wielkie organizacje z sektora finansowego nigdy zwinne nie będą, my wierzymy, że nam się uda. Czy jest trudno? Czy pracownicy firmy są szczęśliwi z powodu tak wielu zmian? Czy zmiany „techniczne” niosą za sobą to na czym najbardziej nam zależy – zmianę kultury organizacji, sposobu pracy i może nawet sposobu myślenia? Na te pytania odpowiem już na samym wstępie mojego wystąpienia. Dużo więcej czasu poświęcę jednak na opowieść o tym – jak zmiany wpływają na nas, ludzi, którzy tworzą tę organizację. Pokażę, jak od wewnątrz oceniamy to co się dzieje, kiedy nam to pomaga, kiedy przeszkadza i na samym końcu, czy efekty, które się pojawiły są warte tych wszystkich inwestycji. Późna pora wystąpienia zobowiązuje ;) także obiecuję, że zrobię wszystko, żeby nie było nudno.

Zuzanna Bartosz Zuzanna Bartosz, Chapter Lead, Agile Coach, ING Tech Poland
16.30

Zakończenie pierwszego dnia konferencji.

DRUGI DZIEŃ KONFERENCJI 25 stycznia 2019
08.30–09.00

Rejestracja uczestników, poranna kawa, networking.

INTERAKTYWNE SESJE WARSZTATOWE

Uczestnicy mają możliwość spersonalizowania swojego programu poprzez wybór 2 interesujących ich tematów. Dzięki interaktywnej formule, to doskonała okazja do zgłębienia wybranych zagadnień pod okiem ekspertów i wymiany własnych doświadczeń.

09.00–12.30

ZAPRASZAMY DO WYBORU TEMATU

Ze względu na interaktywny charakter tej części, liczba miejsc na każdym warsztacie jest ograniczona do 30 osób. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń na konferencje - zapraszamy do rejestracji!

WARSZTAT 1: Employee Experience Management – zarządzanie oraz projektowanie doświadczeń pracownika.

Marcel Dziedzic, Ekspert z obszaru Design & EXM

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

OSTATNIE MIEJSCA »

WARSZTAT 2: Efektywna współpraca w zespołach projektowych.

Michał Kopczewski, Trener, Konsultant, Doradca, Pracownia Gier Szkoleniowych

Sprawdź szczegóły »

WARSZTAT 3: Od hierarchii do turkusu – jak zmieniać kulturę organizacyjną istniejących firm.

Marta Jarosik, HR Manager, Grupa Unity
Grzegorz Kuczyński Prezes Zarządu, Grupa Unity

OSTATNIE MIEJSCA »

WARSZTAT 4: Jak ułożyć udaną współpracę na linii IT – HR.

Jakub Kubryński, CEO, Devskiller.com

OSTATNIE MIEJSCA »

WARSZTAT 5: Getting Things Done®, czyli jak wykorzystywać sztukę bezstresowej efektywności.

Jakub Ujejski, GTD® Certified Master Trainer & Practice Leader, DOOR Poland

Sprawdź szczegóły »

12.30–13.30

Przerwa na lunch

13.30–17.00

ZAPRASZAMY DO WYBORU TEMATU

Ze względu na interaktywny charakter tej części, liczba miejsc na każdym warsztacie jest ograniczona do 30 osób. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń na konferencje - zapraszamy do rejestracji!

WARSZTAT 1: Employee Experience Management – zarządzanie oraz projektowanie doświadczeń pracownika.

Marcel Dziedzic, Ekspert z obszaru Design & EXM

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

OSTATNIE MIEJSCA »

WARSZTAT 3: Od hierarchii do turkusu – jak zmieniać kulturę organizacyjną istniejących firm.

Marta Jarosik, HR Manager, Grupa Unity
Grzegorz Kuczyński Prezes Zarządu, Grupa Unity

Sprawdź szczegóły »

WARSZTAT 4: Jak ułożyć udaną współpracę na linii IT – HR.

Jakub Kubryński, CEO, Devskiller.com

Sprawdź szczegóły »

WARSZTAT 5: Getting Things Done®, czyli jak wykorzystywać sztukę bezstresowej efektywności.

Jakub Ujejski, GTD® Certified Master Trainer & Practice Leader, DOOR Poland

Sprawdź szczegóły »

17.00

Zakończenie konferencji.

Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby konferencja odbyła się zgodnie z prezentowanym programem, jednak zastrzega się możliwość częściowych zmian.

W GRONIE PRELEGENTÓW

Zuzanna Bartosz

Scrum Master, Agile2B

Anna Bończyk

Naczelnik Wydziału Architektury, Bank Pocztowy

Marcel Dziedzic

Ekspert z obszaru Design & EXM

Jagoda Gandziarowska-Ziołecka

CO-Founder, Game Changers Academy

Michał Głowiński

Dyrektor zarządzający, CIO Roku 2018, HL Tech

Monika Gorzelak

HR Business Partner, lider zespołu, Objectivity

Jana Gutiérrez Chvalkovská

Senior HR Manager Central Eastern Europe, Middle East and Africa, Red Hat

Jeppe Hedaa

CEO, Author of Nucleon, 7N

Marta Jarosik

HR Manager, Grupa Unity

Michał Kopczewski

Trener, Konsultant, Doradca, Pracownia Gier Szkoleniowych

Jakub Kubryński

CEO, Devskiller

Grzegorz Kuczyński

Prezes, Grupa Unity

Jan Matulewicz

Head of Software House, Cybercom

Anna Mirek

Dyrektor obszaru HR i Komunikacji, ING Tech Poland

Krystyna Pietrzykowska

Independent Company Transformation Adviser

Marcin Pilarski

Managing Director, PAYBACK Polska

Jacek Presz

Dyrektor Biura Zarządzania IT, Bank Pocztowy

Krzysztof Siekierski

Client Service Director, Kantar

Bogusław Tobiasz

Regional IT & Digital Innovation Director CEE, Bayer

Jakub Ujejski

GTD® Certified Master Trainer & CEO, ProOutcome

Piotr Widacki

Managing Director - Head of Digital Transformation, BGŻ BNP Paribas

Łukasz Wierciński

Head of Technology Center, Roche

Joanna Winkowska

Operation Manager, Centrum Usług Biznesowych GSK IT

Michał Zgrzywa

Head of Operations Research, Objectivity

Tak wyglądała poprzednia edycja konferencji

Konferencja łączy perspektywy HR oraz IT

Do udziału szczególnie zapraszamy:

  • Przedstawicieli działów HR 
    • Dyrektorów personalnych, kierowników HR
    • HR Business Partnerów
    • Kierowników ds. Employer Brandingu 

  • Osoby zarządzające działami IT
    • CIO
    • Dyrektorów i kierowników IT
    • Osoby zarządzające specjalistami lub działami IT

Rekomendacje

 

LOKALIZACJA KONFERENCJI

CENTRUM NAUKI KOPERNIK
Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa

Organizator

Partner złoty

Partnerzy srebrni

Wystawcy

Partner

Partner Technologiczny

Design Partner

Partner Techniczny

Współpraca

Patroni medialni

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI:



Aleksandra Zygarska
Tel. 662 287 872
[email protected]

Klaudia Kałuska
Tel. +48 662 287 865
[email protected]

Kamil Sułkowski
Tel. 662 287 833
[email protected]

Włodzimierz Duszyk
Tel. 662 287 870
[email protected]

Noclegi dla uczestników konferencji:

Uczestnicy konferencji  mają zapewnione preferencyjne stawki w hotelu Ibis Stare Miasto, doskonale skomunikowanym z miejscem odbywania się konferencji - Centrum Nauki Kopernik.
Poniższe stawki obowiązują w terminach 23-25.01.2019.  

Ibis Warszawa Stare Miasto***

ul. Muranowska 2, 00-209
WARSZAWA
[email protected]
Tel: (+48)22/3101000

Pokój jednoosobowy ze śniadaniem w cenie 220 PLN brutto za dobę.
Pokój dwuosobowy ze śniadaniami w cenie 260 PLN brutto za dobę.

Rezerwacji z ustalonymi cenami można dokonywać do 17.01.2019. 

Rezerwacje powinny być dokonywane drogą mailową na adres [email protected], powołując się na hasło ZARZĄDZANIE ZESPOŁAMI IT.

Pokoje będą rezerwowane w ramach dostepności, pula pokoi jest ograniczona.