Wyeliminuj opóźnienia i analizuj dane w czasie rzeczywistym


Nikt nie lubi opóźnień. Wystarczy wyeliminować opóźnienia dostępu do danych analitycznych, a firma może działać znacznie szybciej, wykorzystując informacje, które pozwalają na podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym. Pozostaje pytanie: jak usprawnić i przyspieszyć wdrażanie funkcji analizy danych w różnych działach przedsiębiorstwa?

Osiągnięcie tego celu umożliwia rewolucyjna metoda analizy w pamięci. Zapewnia ona szybki dostęp do danych uzupełnionych bogatymi treściami wizualnymi, które można poddać interaktywnej eksploracji i szybkiej analizie. Platformę SAP HANA zaprojektowano pod kątem analizy danych w czasie rzeczywistym, która przyspieszy planowanie, optymalizację i realizację najważniejszych procesów biznesowych.

A w czym platforma SAP HANA może pomóc Twojej firmie?

Pierwsze z zastosowań to analiza predykcyjna w czasie rzeczywistym - analiza w pamięci z intuicyjnym tworzeniem modeli i zaawansowaną wizualizacją danych. Kolejne zastosowanie to uproszczone i elastyczne funkcje hurtowni danych - replikacja danych w czasie rzeczywistym upraszczająca procesy i eliminująca opóźnienia. Wreszcie - tworzenie szczegółowych raportów operacyjnych w czasie rzeczywistym; wbudowane funkcje wyodrębnienia i migracji danych skracają czas oczekiwania na raporty i cykle planowania.

Wykorzystanie SAP HANA może przynieść wiele różnorodnych korzyści. Do najważniejszych należą:

  • Szybka integracja z innymi narzędziami do przetwarzania Big Data, takimi jak platforma Apache Hadoop i pamięć masowa oparta na hurtowniach danych.
  • Możliwość uruchamiania bibliotek analiz predykcyjnych, przestrzennych i tekstowych, opartych na wielu źródłach danych.
  • Zarządzanie danymi w wielordzeniowej architekturze, która maksymalizuje pamięć RAM dzięki dystrybucji danych między rdzeniami.
  • Efektywne scenariusze rozbudowy lub modernizacji.

Oferta Lenovo dla SAP HANA

Lenovo dla SAP HANA oferuje rozwiązanie System x, wyposażone w technologię X6 i procesory Intel Xeon E7. Dostarcza ono wyjątkowych możliwości obsługi SAP HANA, dając wgląd w krytyczne procesy przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym. Serwery System x X6 dla firm – integrujące sprzęt, oprogramowanie i innowacyjne technologie pamięci w ramach architektury najnowszej generacji Enterprise X Architecture™ – są elastyczne i jeszcze bardziej wydajne. Dzięki temu aplikacje SAP HANA działają wydajniej, co optymalizuje koszty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat platformy SAP HANA, zbudowanej na bazie rozwiązania Intela, pobierz ulotkę „Platforma SAP HANA”

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.