Solidny backup i błyskawiczne odtwarzanie danych po awarii - synergia rozwiązań od HPE i VEEAM

Od blisko dekady HPE i Veeam dostarczają w partnerstwie technologicznym zaawansowane rozwiązania backupowe dla firm. Wysoki poziom integracji ofert dwóch producentów zaowocował funkcjonalnościami, które w świecie coraz bardziej opartym o dane pozwalają na bezpieczne prowadzenie biznesu.

Ścisła współpraca HPE i Veeam umożliwiła budowę kompletnego systemu zabezpieczenia danych w firmie i usprawnienie całego procesu backupu. Technologie oferowane w tej synergii pozwalają nie tylko na niskoobciążeniowe tworzenie samego backupu, ale także bardzo sprawne i niemal natychmiastowe przywracanie danych po awarii. To szczególnie istotne w realiach dynamicznego prowadzenia biznesu, gdzie liczą się minuty, nie dni czy nawet godziny. Wsparcie, jakie zapewnia HPE i Veeam organizacjom w zakresie backupu pozwala na komfort i posiadanie doskonałej poduszki bezpieczeństwa.

Integracja produktów HPE i Veeam nastąpiła na kilku odcinkach technologicznych. Elementami współpracy są rozwiązania służące do integracji z kopiami migawkowymi macierzy HPE Primera / 3PAR / Nimble czy rozwiązania do przechowywania kopii zapasowych (z wykorzystaniem deduplikatora HPE StoreOnce, na którym można składować duże ilości kopii zapasowych, z wykorzystaniem deduplikacji i kompresji w locie).

Podczas e-seminarium Marek Kozicki, Enterprise Solution Architect, HPE oraz Tomasz Turek, Senior Systems Engineer, Veeam opowiedzą, w jaki sposób rozwiązania ich firm są w stanie skutecznie wspomóc firmę w zakresie backupu. Wyjaśnią, jak tworzyć sprzętowe kopie migawkowe w celu minimalizacji RPO i RTO, repozytoria kopii zapasowych na dyskach, repliki kopii zapasowych, zasoby obliczeniowe pod replikację maszyn wirtualnych, zapewniające najszybsze odtwarzanie czy backup na taśmy i do chmury.

A wszystko to zgodnie z podstawową zasadą backupu, czyli 3-2-1 (trzy kopie danych, na dwóch urządzeniach, jedna kopia offsite), rozbudowaną o dodatkowe rekomendacje Veeama dotyczące kopii offline i rekomendacje testowania backupu.

E-seminarium obejmuje wiele rozwiązań, ponieważ synergia HPE i Veeam jest cały czas rozwijana - wraz z pojawianiem się nowych generacji macierzy HPE, oprogramowanie Veeam Backup Replication jest cały czas dostosowywane i optymalizowane.

Spotkanie to kompendium wiedzy o zaawansowanych metodach bezpiecznych danych i sposobie ich zapisywania i odtwarzania.

Zapraszamy.

Solidny backup i błyskawiczne odtwarzanie danych po awarii - synergia rozwiązań od HPE i VEEAM