O naszych projektach inżynierskich na YouTube


Przez lata byłem zaangażowany w tworzenie wielu materiałów wideo prezentujących wzornictwo ThinkPadów oraz innych ważnych produktów, które opracowaliśmy. Nagrywaliśmy w moim biurze, w studiu projektowym, a także w lokalizacjach poza naszą siedzibą - nawet w słynnym muzeum sztuki nowoczesnej MoMA. Niestety, odnalezienie tych filmów stanowi wyzwanie i wymaga ‘zaangażowanego’ przeszukiwania internetu. Pomyślałem, że byłoby dobrze zebrać wszystkie te różnorodne materiały w jednym miejscu. Dlatego stworzyliśmy kanał na YouTube, gdzie można je łatwo znaleźć.

Kanał Lenovo Design już działa i można na niego wejść, klikając tutaj. Na stronie głównej znajduje się obecnie animacja wideo, którą pokazywałem w Tokio na początku roku podczas premiery X1. Chciałem zapisać prezentację w formacie wideo, dzięki czemu można ją będzie łatwo share’ować. Do obrazu dołączony jest mój głos oraz muzyka stworzona przez Toma Perelliego, jednego z moich projektantów. To niezwykle utalentowany człowiek!

Pośród wielu materiałów znajduje się tam również niedawno stworzone wideo dotyczące naszych monitorów ThinkVision. Ukazuje ono synergistyczną relację pomiędzy funkcją a niezwykłą formą monitorów ThinkVision. Bardzo lubię słuchać asa naszego zespołu inżynierskiego, Gordona Boyacka, który mówi z pasją o swojej obsesji na punkcie monitorów. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy jest jeszcze na świecie druga osoba, która ma tak dużą wiedzę na ten temat. Jego wspaniały szkocki akcent sprawia, że jeszcze lepiej się tego słucha. Zawsze mówiłem sobie, że słucham Scotty’ego ze Star Trek mówiącego Kirkowi, w jaki to sprytny sposób udało mu się naprawić napęd warp i uratować wszechświat.

Mam nadzieję, że usiądziecie wygodnie całą rodziną przed ekranem i zobaczycie, z czym się mierzyliśmy. W przyszłości planuję dodać więcej materiałów, zatem zaglądajcie od czasu do czasu.

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.