Lenovo wprowadza do oferty jedną ze swoich najsmuklejszych i najlżejszych stacji roboczych we współpracy z Aston Martin


Aston Martin to marka o bogatych tradycjach. Wysoki standard jej produktów wynika z przemyślanych projektów, poszanowania historii i dążenia do wprowadzania postępowych rozwiązań. W Aston Martin samochody są projektowane przez pasjonatów dla pasjonatów.

Wartości te składają się także na tradycje marki ThinkPad — od historii imponującej wydajności po nieustannie ewoluujący design. „Filozofia projektowania ThinkPada P1 i Aston Martina jest bardzo podobna. Dążymy do perfekcji, ale też do tego, by produkt sprawiał przyjemność” — mówi Kris Leach, CFD Methods Engineer w Aston Martin.

Produkty Lenovo są obecne w całym cyklu powstawania samochodów Aston Martin. Pomagają w tworzeniu doskonałości od pracowni projektowej po salon samochodowy. W Aston Martin używane są różne stacje robocze Lenovo, ale to dzięki ThinkPadowi P1 inżynierowie mogą urzeczywistniać pomysły od koncepcji po produkcję przy użyciu najszybszych i najwydajniejszych mobilnych stacji roboczych.

Porozmawialiśmy niedawno z inżynierami i szefami Aston Martin o tym, jak ThinkPad P1 pomaga im pracować na zupełnie nowym poziomie. Ich opinii o tym wydajnym, nowym komputerze można posłuchać:

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.