Co klienci mówią o serwerach Lenovo x3950 X6: GrECo JLT Group


Trudno byłoby zliczyć artykuły poświęcone wydajności, funkcjom, możliwościom i rozwiązaniom zbudowanym na bazie serwerów Lenovo X6, jednak żaden z nich nie może się równać z prawdziwymi historiami klientów. W cyklu “Co klienci mówią o serwerach Lenovo x3950 X6” przedstawiamy studia przypadku prezentujące firmy, które wykorzystują najbardziej wydajne serwery Lenovo x3950 X6, pozwalające na instalację nawet 8 procesorów i 12 TB pamięci operacyjnej.

Grupa GrECo JLT to międzynarodowy broker ubezpieczeniowy, specjalizujący się w rozwiązaniach zarządzania ryzykiem dla największych korporacji. Z myślą o wspieraniu rozwoju biznesu i skuteczniejszym zapanowaniu nad ogromnym wzrostem wolumenów danych, firma zaplanowała modernizację i reorganizację swoich hurtowni danych.

Implementacja serwerów Lenovo x3950 X6 umożliwiła konsolidację, a w konsekwencji ograniczenie kosztów sprzętowych i związanych z licencjami na oprogramowanie. “Znacząco zmniejszyliśmy całkowite koszty IT, ponieważ osiągnęliśmy oszczędności na kosztach licencji bazodanowych na poziomie 90%”– wyjaśnia Gerhard Blumel, zastępca szefa działu odpowiedzialnego za operacje IT i administrację bazami danych. “Jesteśmy także pozytywnie zaskoczeni wzrostem wydajności systemu o 20%, dzięki naszej nowej infrastrukturze Lenovo” – dodaje Gerhard Blumel.

Przeczytaj o sukcesie odniesionym przez GrECo dzięki serwerom Lenovo x3950 X6.

Dowiedz się więcej o serwerach Lenovo X6:

Zajrzyj też na strony internetowe: Lenovo System x3850 X6, serwera rack o wysokości 4U skalowalnego do 4 procesorów oraz Lenovo System x3950 X6, serwera rack o wysokości 8U skalowalnego do 8 procesorów.

Źródło: http://blog.lenovo.com/en/blog/what-do-clients-have-to-say-about-the-lenovo-x3950-x6-server/

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.