Case study: Heartland Jiffy Lube


Sieć warsztatów samochodowych Heartland Jiffy Lube znalazła się w sytuacji, w której starzejąca się infrastruktura IT miała coraz większy wpływ na funkcjonowanie firmy i produktywność pracowników. Nie trzeba dodawać, że był to negatywny wpływ.

Z myślą o podniesieniu dostępności i niezawodności, firma udostępniła urządzenie dedykowane Lenovo Converged HX5500 z hiperwizorem Nutanix Acropolis. Wyposażony w procesory Intel® Xeon® system umożliwił radykalne uproszczenie infrastruktury Heartland Jiffy Lube. Sytuacja po zakończeniu projektu wdrożeniowego odpowiada oczekiwaniom organizacji. Wszyscy mają spokojną głowę, ponieważ systemy IT działają w sposób nieprzerwany, a jednocześnie mają potencjał rozwojowy, który przyda się w miarę wzrostu firmy.

„Mogę spać spokojnie, wiedząc, że na serwerach Lenovo mogę polegać w 100%. Mamy pewność, że w środku nocy nie wydarzy się żadna awaria!” - twierdzi Chidi Alams, szef IT w Heartland Jiffy Lube.

Jeśli chcecie poznać historię współpracy Heartland Jiffy Lube i Lenovo oraz dowiedzieć się, w jaki sposób zespół Lenovo pomógł uprościć firmie jej systemy IT, a zarazem podnieść poziom dostępności i niezawodności, zapraszamy do przeczytania całego case study tutaj.

Case study: Heartland Jiffy Lube

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.