5 wyjątkowych cech nowego IdeaPadMiix 700


Niewiele wydarzeń jest równie ekscytujących jak wprowadzenie na rynek nowego produktu. Jeśli zaś produkt wchodzi w skład uznanej i sprawdzonej linii, takiej jak Lenovo IdeaPad, to emocje są jeszcze większe. Reklamowane jako komputery dla każdego, urządzenia IdeaPad od lat reprezentują – i dostarczają – jakość, efektywność oraz wyjątkową wydajność.

Uzupełnienie tej linii produktów nowym, niesamowitym tabletem sprawiło, że stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. Miix 700 to wymarzone urządzenie dla praktycznego użytkownika – moc ultrabooka w zgrabnej obudowie tableta. Przy tym – choć to koncepcja 2-w-1 - Miix 700 nie traci nic z funkcjonalności ani przenośności. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi cechami tego wspaniałego, nowego urządzenia, które mogą oczarować potencjalnych użytkowników!

1. Podstawka na ‘zegarkowym’ zawiasie

Najnowsza linia notebooków Lenovo Yoga 2-w-1 wypromowała zawias w stylu bransoletki zegarka. Podobne rozwiązanie zastosowano w Miix 700. Zapewnia ono tyleż samo funkcjonalności co elegancji. Na pierwszy rzut oka zawias ‘zegarkowy’ wygląda co najwyżej na stylowy szczegół. Jednak niewielki ruch ujawnia całkowicie ukrytą, cienką jak papier podstawkę. Kiedy ją otworzymy, pozwala na ustawienie w dowolnej pozycji, która jest akurat potrzebna użytkownikowi. Jednocześnie zapewnia to strukturalne bezpieczeństwo – mamy pewność, że Miix się nie przewróci.

2. Odłączana klawiatura folio

Dzięki tej podstawce tablet można postawić, usiąść wygodnie i oglądać film albo program telewizyjny. Jaki jeszcze może być z niej dodatkowy pożytek? Kiedy Miix 700 stoi prosto (lub pod pożądanym kątem), jesteśmy w połowie drogi do superprzenośniej, mobilnej stacji roboczej. Wszystko, czego jeszcze potrzeba, to fenomenalna – i znajdująca się w zestawie (!) – odłączana klawiatura folio, dzięki której można przejść od szybkich funkcji ekranu dotykowego, do w pełni funkcjonalnego komputera przenośnego. Grubość klawiatury to niewiele więcej niż 0,6 cm, a dodatkowo – kiedy nie jest używana (służy za stylową ochronę ekranu) - pozwala użytkownikom osiągnąć maksimum produktywności i mobilności zarówno w biurze, jak i poza nim.

5 wyjątkowych cech nowego IdeaPadMiix 700

3. Realna siła technologiczna

Poza szlachetnymi kształtami, które będą powodować westchnienia, zazdrosne spojrzenia, a czasem nawet pytania o pozwolenie na przysiadanie się do stołu, nowy Miix 700 ma solidne, technologiczne wnętrze. Miix jest wyposażony w zapewniający płynną pracę potężny procesor 6 generacji Intel® Core™ m7. Na tyle płynną, że można zapomnieć, że to urządzenie może zmieścić się niezauważone w niewielkiej torbie czy plecaku. Dzięki udoskonalonemu Wi-Fi802.11 a/c oraz Bluetooth® 4.0 łączność z internetem i osiągane szybkości transmisji danych zapierają dech w piersiach – trudno wyobrazić sobie, żeby ktokolwiek mógł narzekać. Przy tym Miix pracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Windows 10 Pro, który optymalizuje funkcje i eliminuje redundancję, pomagając maksymalnie wykorzystać posiadane urządzenie. Hurra!

4. Ekran HD+ oraz aktywny pen WRITEit

Krystalicznie przejrzysty ekran HD+ zapewnia rozdzielczość maksymalną 2160 x 1440 w przyjemnych proporcjach 3:2. Na tym pięknym wyświetlaczu można wykorzystać technologię Active Pen, która umożliwia zostawienie klawiatury folio w domu i wykorzystanie bardziej tradycyjnego sposobu interakcji z urządzeniem.

Aktywny pen (sprzedawany osobno) pozwala użytkownikowi poczuć się tak jakby miał zwykłą kartkę papieru i długopis, a jednocześnie zapewnia wszystkie nowoczesne wygody, których można oczekiwać od tak wszechstronnej technologii.

5. Przenośne porty

Najlepsze zachowaliśmy na koniec. Miix oferuje przyjemnie zaskakujący zestaw portów, których po prostu nie znajdziecie w wielu innych urządzeniach tych rozmiarów. Lista dostępnych portów obejmuje m.in. USB 3.0, USB 2.0, Micro HDMI-out, microSD oraz audio combojack! Zatem bez względu na to, czy mamy do czynienia z użytkownikiem biznesowym czy prywatnym, można być pewnym, że Miix 700 jest perfekcyjnym połączeniem cech zaspokajających potrzeby obu grup!

Ostatecznie, nowy Miix 700 zapewnia pełną swobodę wykorzystania dostępnych technologii. Potrzebny jest w pełni przenośny sprzęt roboczy? A może bardziej stacjonarna, ale wciąż mobilna stacja robocza? Miix 700 pasuje idealnie w obu przypadkach. Łatwa konfiguracja, maksymalna efektywność oraz optymalna funkcjonalność – to wyjątkowy produkt łączący w jednej obudowie wiele urządzeń. Osobom poszukującym najbardziej ekonomicznego, ale jednocześnie łatwego do serwisowania komputera biznesowego, można spokojnie zarekomendować Lenovo IdeaPadMiix 700!

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.