Zostań Partnerem

Rozwijaj działalność i dołącz do najlepszych

Microsoft Dynamics 365 – otwarte drzwi do nowego biznesu

Warunkiem koniecznym dla utrzymania lub wzmocnienia pozycji konkurencyjnej we współczesnym biznesie jest przeprowadzenie w firmie skutecznego procesu cyfrowej transformacji. Oznacza to potrzebę szybkiej realizacji szeregu projektów wprowadzających organizację na cyfrowe tory. Do tego niezbędne jest jednak skorzystanie z partnerów wdrożeniowych i dostawców rozwiązań, którzy skutecznie przeprowadzą przez proces cyfryzacji w kluczowych obszarach działalności.

Przeczytaj więcej »

Microsoft Dynamics 365 – poznaj zalety narzędzia na przykładzie 8 firm z rynku polskiego

Rosnąca popularność aplikacji biznesowych wdrażanych w modelu chmurowym sprawia, że rośnie także zapotrzebowanie na kompetentnych partnerów wdrożeniowych. Bez nich, sprawne przeprowadzenie projektów cyfryzacyjnych staje się niemal niemożliwe. Jednocześnie rynek systemów ERP i CRM pełen jest rozwiązań fragmentarycznych, korzystających z mniej zaawansowanych technologii. Naturalną i oczywistą drogą rozwoju dla firm wdrożeniowych jest więc oferowanie najbardziej pożądanych produktów w efektywny marketingowo i sprzedażowo sposób.

Przeczytaj więcej »

Zobacz, jak z Microsoft Dynamics 365 zbudować biznes!

Michał Peksa z Supremo: Współpraca z Microsoft tworzy nam nowy biznes

Michał Peksa z firmy Supremo opowiada o tym dlaczego warto być partnerem Microsoft wdrażającym Microsoft Dynamics 365. Jak zaczęła się przygoda jego firmy z tym oprogramowaniem? Dlaczego dokonano właśnie takiego wyboru? Jakie realne korzyści przynosi współpraca z Microsoft? W jaki sposób przekłada się to na dostęp do nowych klientów?

Obejrzyj wideo »

Postaw na stabilny i sprawdzony rozwój biznesu

Kanał partnerski firmy Microsoft jest szeroko znany wielu polskim firmom wdrożeniowym. Jakie są jednak jego praktyczne zalety? Jakie konkretne korzyści otrzymują firmy partnerskie i jej pracownicy? W jakim zakresie Microsoft wspiera współpracujące z nim podmioty w realizacji projektów wdrożeniowych? Opisujemy wszystkie szczegóły krok po kroku.

Pobierz materiał »

Czy jesteś zainteresowany partnerstwem z firmą Microsoft
w zakresie wdrażania oprogramowania Microsoft Dynamics 365?


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IDG Poland S.A., z siedzibą przy ul. Twardej 18 w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych (w tym m.in. w celu marketingu bezpośredniego, oferowania produktów i usług naszych partnerów biznesowych). Dane będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej 2016/679 z dnia 27.04.2016r. Dane będą przetwarzane przez okres 3 lat od dnia ich podania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy dane osobowe możesz znaleźć w naszej polityce prywatności oraz w zasadach przetwarzania danych​.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od IDG Poland S.A. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail oraz na podany przeze mnie numer telefonu (w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących) informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez IDG Poland S.A. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustawy o prawie telekomunikacyjnym.
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych zebranych przez IDG Poland S.A. partnerowi biznesowemu - firmie Microsoft Sp. z o.o. w Warszawie w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług tej firmy. Przyjmuję do wiadomości, że w momencie przekazania moich danych partnerowi biznesowemu IDG Poland S.A. staje się on również administratorem moich danych.
odśwież reCaptche