Fortinet

Firma Fortinet (NASDAQ: FTNT), dzięki swojej misji zabezpieczania ludzi, urządzeń i danych, gdziekolwiek się znajdują, umożliwia stworzenie cyfrowego świata, któremu zawsze można ufać. Dlatego największe światowe przedsiębiorstwa, dostawcy usług i organizacje rządowe wybierają Fortinet, aby bezpiecznie przyspieszyć swoją cyfrową transformację. Platforma Fortinet Security Fabric zapewnia szeroką, zintegrowaną i zautomatyzowaną ochronę przed różnego rodzajami ataków. Zabezpiecza urządzenia, dane i aplikacje o znaczeniu krytycznym oraz połączenia od centrum danych, przez chmurę, po biuro domowe. Ponad 580 tys. klientów zaufało Fortinetowi w zakresie ochrony swoich firm, co sprawia, że firma zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem liczby dostarczonych urządzeń zabezpieczających. Instytut szkoleniowy Fortinet NSE, działający w ramach programu firmy Training Advancement Agenda (TAA), zapewnia jeden z najobszerniejszych programów edukacyjnych w branży, dzięki czemu szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i nowe możliwości zawodowe są dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji na stronie www.fortinet.com, na blogu producenta oraz w serwisie laboratorium FortiGuard Labs.

Wideo

Materiały dodatkowe:

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzą na czacie dostępni:


Adam Łobodziński
Systems Engineer
Fortinet

Inżynier z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zdobywanym u dużych integratorów i w największych polskich instytucjach. Posiada na koncie wiele zaprojektowanych i wdrożonych środowisk z dziedziny sieci teleinformatycznych i bezpieczeństwa IT. Żywo zainteresowany rozwiązaniami z zakresu hybrydowego środowiska IT. Prywatnie miłośnik żeglarstwaPaweł Wojciechowski
Business Development Manager
Fortinet

Z branżą IT związany od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. dla Hewlett-Packard, EMC i Symantec, będąc odpowiedzialny za rozwój biznesu w Polsce, jak również Austrii, Czechach, Słowacji i krajach bałtyckich. Absolwent Politechniki Warszawskiej, University of Bristol oraz programu MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Obecnie w firmie Fortinet pełni funkcję Business Development Manager.