O RAPORCIE

Pandemia COVID-19 oraz postępująca cyfrowa transformacja przedsiębiorstw wywarły w ostatnich latach istotny wpływ na rozwój rynku cloud computingu w Polsce. Analitycy przewidują jego dalszy wzrost o ok. 30% rocznie. Tym bardziej, że chmura obliczeniowa, jako strategia cyfryzacji oraz narzędzie realizacji postawionych sobie celów, bezpośrednio wpisuje się w wiele innych rynkowych trendów IT – od Przemysłu 4.0, przez Internet rzeczy, RPA&AI, po kwestie zapewnienia ciągłości działania i cyberbezpieczeństwa.

Jednocześnie, rok 2023 zapowiada się przełomowy dla rozwoju chmury w administracji publicznej. To jeden z wiodących tematów przygotowywanego przez nas raportu. Nie zabraknie w nim jednak przykładów innowacyjnych projektów, tematyki kosztów chmury, a także bogatego katalogu rozwiązań chmurowych dostępnych na polskim rynku.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do obecności na łamach kolejnego wydania raportu Computerworld Best in Cloud, który od kilku lat stanowi cenne źródło informacji dla menedżerów poszukujących w chmurze obliczeniowej rozwiązań optymalizujących ich procesy biznesowe.

Artur Pęczak
Redaktor prowadzący

Tematyka raportu

 • Katalog rozwiązań chmurowych oferowanych na polskim rynku w podziale na kategorie, m.in.: Chmura w modelu IaaS, Platforma testowo-deweloperska PaaS, Bezpieczna chmura, Wydajność i integracja, Produkt ERP/CRM, Produkty zintegrowanej komunikacji, Produkt do analizy danych w chmurze, Start-up technologii cloud, chmurowe rozwiązania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Szczegółowa charakterystyka rozwiązań, stanowiąca cenne źródło informacji dla menedżerów poszukujących rozwiązań dla wsparcia swojego biznesu.
 • 2023 – Przełomowy rok dla rozwoju chmury w administracji publicznej
 • Case study wybranych wdrożeń chmurowych 2021-2022
 • Czy chmura może mnie zrujnować? Budżet na chmurę pod kontrolą.
 • Nieuchronna przyszłość, czyli co przynosi Multicloud

Dystrybucja i promocja

 • 30 tys. wybranych Użytkowników serwisów Computerworld deklarujących zainteresowanie tematyką chmurową, w tym uczestnicy konferencji Computerworld Best in Cloud, czytelnicy publikacji na tematy chmurowe;
 • Dostępność publikacji przez okres 12 miesięcy w serwisie Computerworld.pl
 • 3-krotny mailing do bazy 14 000 CIO i decydentów IT
 • Promocja raportu w serwisach i Social Media Wydawcy
 • Kampania promocyjna online Raportu z gwarancją 500 000 odsłon
 • Wydanie w wersji cyfrowej – łatwa w nawigacji wersja PDF, którą reklamodawcy mogą dowolnie dystrybuować i promować

Ważne terminy

ZAPRASZAMY DO OBECNOŚCI NA ŁAMACH RAPORTU

DZIĘKI ZRÓŻNICOWANYM FORMATOM REKLAMOWYM tj. Executive View Point (2 stronicowy wywiad); komentarz ekspercki; reklama czy charakterystyka rozwiązania chmurowego w części raportu z katalogiem rozwiązań.

PODSTAWOWA FORMA UDZIAŁU:
CHARAKTERYSTYKA ROZWIĄZANIA CHMUROWEGO NA ŁAMACH RAPORTU, ZAPEWNIA:

 • Możliwość zgłoszenia do Raportu 3 rozwiązań (w dowolnej konfiguracji rozwiązanie-kategoria, mogą to być zgłoszenia 3 różnych rozwiązań lub wpis jednego rozwiązania w 3 kategoriach; zgłoszenia odbywają się na udostępnionej przez Wydawcę ankiecie);
 • Redakcję przesłanych materiałów przez redakcję oraz publikację ich w Raporcie Best in Cloud 2023, stanowiącym kompendium wiedzy z obszaru rynku cloud w Polsce, którego ważnym elementem jest charakterystyka rozwiązań dostępnych na polskim rynku.

Cena uzależniona od daty zamówienia

 

Zapraszamy do współpracy:

Elżbieta Olszewska
[email protected]
M (+48)662 287 909