Jak efektywnie wykorzystać cloud w rozwoju biznesu? 

Pandemia COVID-19 i konieczność prowadzenia cyfrowego biznesu, wywarły bardzo istotny wpływ na rozwój rynku cloud computing w Polsce w ostatnich 2 latach. 

Zapraszamy do udziału w jubileuszowej edycji konferencji, której tematem jest chmura jako narzędzie rozwoju biznesu i ośrodek innowacyjności.  Spotkanie stanowi doskonałą okazję do poznania spektakularnych projektów realizowanych w ostatnim czasie, których analiza pomoże odpowiedzieć na pytanie jak chmura zmienia firmy i pozwala im efektywnie osiągać cele biznesowe.

Elementem programu będzie także ogłoszenie wyników konkursu Best in Cloud 2022. Przedstawimy laureatów obydwu części konkursu: Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej oraz Najlepsze produkty i dostawcy rozwiązań chmurowych. To okazja do poznania wyróżniających się pod kątem efektywności biznesowej projektów,  ale także rozwiązań chmurowych, które w opinii Jury Konkursu, wyróżnia innowacyjność, kreowanie wartości biznesowej, unikalność na rynku i warunki SLA.

BEST IN CLOUD 2022 ONLINE TO:

7 H SESJA EKSPERCKICH WYSTĄPIEŃ LIVE
  • Najcenniejsze doświadczenia organizacji z projektów chmurowych.
  • Chmura jako katalizator rozwoju i innowacji.
  • Case studies procesu migracji do chmury.
  • Optymalizacja kosztów.
  • Multicloud – szanse i ryzyka.
  • Cloud security.
  • Cloud w projektach z zakresu sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego.
  • Cloud w realizacji koncepcji Przemysłu 4.0.
STREFY PARTNERSKIE I INTERAKTYWNE ELEMENTY, ANGAŻUJĄCE UCZESTNIKÓW
  • Strefy partnerskie z eksperckimi materiałami
  • LIVECHAT z prelegentami i ekspertami
  • Wywiady LIVE
  • Konkursy i quizy z nagrodami
OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU BEST IN CLOUD 2022
  • Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej w ostatnich 12 miesiącach.
  • Najlepsze produkty i dostawcy rozwiązań chmurowych.
STREFA VoD PO KONFERENCJI
  • Nieograniczona możliwość powrotu do wybranych prelekcji

Fotogaleria:

Tak wyglądała konferencja Best in Cloud 2022:

10. Konferencja Computerworld BEST IN CLOUD 12 maja 2022
09.00–09.05

Powitanie Uczestników i rozpoczęcie konferencji.

Jarosław Kuźniar Jarosław Kuźniar, Dziennikarz, wykładowca, CEO, Kuźniar Media
09.05–09.25

Rozwój rynku chmurowego w Polsce na tle Europy i Świata. W które usługi chmurowe warto inwestować już teraz, żeby zdobyć przewagę rynkową?

Mariusz Chudy Mariusz Chudy, CEE Cloud & Digital Leader, PwC
09.25–09.45

Czy chmura może mnie zrujnować ? - O Zarządzaniu Kosztami Usług Chmurowych…

Mariusz Kowalski Mariusz Kowalski, Principal Director, Infrastructure Engineering Lead, Cloud First Poland, Accenture
09.45–10.05

Podejście multicloud – nieuchronna przyszłość obarczona ryzykiem.

Damian Mazurek Damian Mazurek, Co founder i CTO, Chmurowisko
10.05–10.25

Biznesowa i technologiczna perspektywa Ringier Axel Springer po zakończeniu migracji do publicznej chmury. CASE STUDY: Ringier Axel Springer

Ostatnie 3 lata w Ringier Axel Springer Tech upłynęły między innymi na projekcie przygotowania i realizacji migracji aplikacji i infrastruktury świadczącej usługi dla ponad 40 milionów użytkowników w Europie i Afryce. W trakcie prezentacji podzielę się doświadczeniami po zakończeniu jednej z większych migracji w naszej części świata, opowiem co udało nam się osiągnąć, jak szybko działanie w publicznej chmurze znalazło uznanie w biznesie największego portalu internetowego Onet.pl oraz jakie kolejne wyzwania widzimy przed sobą.

Wojciech Ehrenfeld Wojciech Ehrenfeld, Head of IT Solutions, Ringier Axel Springer
10.25–10.45

Chmura, od czego zacząć, żeby było dobrze?

Żyjemy w erze cyfrowej transformacji. Dziś bardzo często o przewadze biznesowej decydują nowoczesne, szybkozmienne aplikacje a dane stały się i cyfrową walutą i źródłem wiedzy o tym czego chcą nasi Klienci.

Praktycznie wszystkie przedsiębiorstwa mają dziś własną infrastrukturę IT, zespoły administratorów, zespoły developerskie, dużą ilość danych i bagaż starych, monolitycznych aplikacji. Jednocześnie przedsiębiorstwa posiadają własne rozwiązania Private Cloud o różnym stopniu dojrzałości, często korzystają też z usług dostawców usług Cloud. Jak w tak złożonym środowisku prowadzić projekty modernizacyjne, jak budować, migrować aplikacje, od czego zacząć?

Jak pokazać wartość dla biznesu? Jak dobrać wielkość projektu, z jakiego Cloud korzystać: prywatnego, publicznego? Jak zadbać o bezpieczeństwo danych i aplikacji a przy tym dać użytkownikom łatwość dostępu z każdego miejsca i urządzenia? Bazując na doświadczeniu Klientów VMware postaram się zarysować jakie czynniki wziąć pod uwagę i od czego zacząć.

Piotr Kraś Piotr Kraś, Senior Manager of Solution Engineering Team na Europę Wschodnią, VMware
10.45–11.05

Architektura SASE - czyli jak szybko i skutecznie zabezpieczyć dostęp do aplikacji oraz danych w czasach pracy hybrydowej.

Ostatnie dwa lata przyspieszyły proces cyfrowej transformacji, zmuszając firmy do wprowadzenia zmian planowanych w perspektywie kilku lat, w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

 Firmy zamieniły bezpośredni kontakt z klientem na kontakt elektroniczny, pracownicy przenieśli się do pacy zdalnej, a aplikacje i usługi coraz częściej są oferowane bezpośrednio z chmury publicznej. 

Zmieniła się rola aplikacji. O ile aplikacje stały się motorem napędowym firmy, to infrastruktura sieciowa systemem dostarczania paliwa.

Sytuacja ta rodzi nowe wyzwania w obszarze bezpieczeństwa oraz utrzymania ciągłości działania, a te wymagają nowej architektury SASE, która pozwoli szybko i skutecznie zapewnić dostęp do aplikacji oraz danych w czasach pracy hybrydowej.

Grzegorz Dobrowolski Grzegorz Dobrowolski, Dyrektor ds. Sprzedaży Rozwiązań Data Center & Virtualization, Cisco Systems
11.05–11.25

W jaki sposób rozwiązanie MetroCluster zapewnia ciągłość dostępu do danych i aplikacji? CASE STUDY: Aplikacja moBILET

Zakup biletów komunikacyjnych lub opłaty parkingowe za pomocą telefonu to obecnie codzienność wielu z nas. Dokonując tych transakcji często nie zastanawiamy się jak ważna jest stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury IT, na których działają aplikacje mobilne, które je umożliwiają. O tym w jaki sposób, poprzez rozwiązanie MetroCluster, wspieramy ciągłość działania aplikacji moBilET porozmawiam z Mateuszem Wojtczakiem, przedstawicielem firmy Mobile Traffic Data.

W trakcje prelekcji poznasz nowoczesną usługę opartą o georedundancję i dowiesz się co skłoniło Mobile Traffic Data do współpracy z T-Mobile oraz jak usługa MetroCluster wpłynęła na jej działania biznesowe. Zapraszam do uczestnictwa!

Krzysztof Siwek Krzysztof Siwek, Technical Product Manager & Cloud Architect, T-Mobile Polska
11.25–11.40

Przerwa na kawę i odwiedzenie stref partnerskich.

11.40–12.00

Jak w kilkanaście tygodni zbudować i wdrożyć multiplatformowy system IT dla 1000 partnerów biznesowych. CASE STUDY: Leroy Merlin

Globalne zapotrzebowanie na oprogramowanie jest dużo większe, niż możliwości jego dostarczania przez wewnętrzne działy R&D firm czy software house’y. Nowoczesne technologie chmurowe pozwalają jednak zlikwidować bariery w dostarczaniu software’u i rozwijać nawet najbardziej złożone oprogramowanie korporacyjne w tempie wielokrotnie niższym, niż dotąd. Skalowalne, bezpieczne, wielojęzyczne aplikacje biznesowe, które wspierają realizację zaawansowanych procesów dużych organizacji mogą być dostarczane w błyskawicznym tempie i przy zerowym ryzyku. Odejście od klasycznego modelu wytwarzania software’u i skorzystanie z dojrzałej, zaawansowanej i elastycznej technologii niskokodowej może radykalnie zwiększyć skalę i tempo cyfryzacji firm.

 Potwierdza to projekt, który zrealizowano w ubiegłym roku w Leroy Merlin Polska. Przedsięwzięcie dotyczyło budowy oraz wdrożenia szytego na miarę systemu do automatyzacji kompletowania i zarządzania dziesiątkami tysięcy referencji produktowych. Dzięki zastosowanej technologii (platforma Productive24) projekt zrealizowano w rekordowym tempie. Udało się też w pełni odwzorować i zautomatyzować unikalne procesy biznesowe Leroy Merlin, w realizację których na co dzień zaangażowani są wszyscy dostawcy sieci w Polsce (ok. 1000 firm).

Piotr Korczyński Piotr Korczyński, Menedżer ds. Danych Podstawowych, Leroy Merlin Polska
Adam Szmidt Adam Szmidt, Senior Menedżer ds. Digital Supply Chain & Produkt, Leroy Merlin Polska
12.00–12.20

Bezpieczeństwo aplikacji w chmurze publicznej – dobre praktyki.

Elastyczność i dostępność usług chmurowych oraz w zasadzie nieograniczone możliwości skalowania projektów powodują, że deweloperzy coraz chętniej sięgają po usługi chmurowe jako środowiska, w których budują i uruchamiają nowe aplikacje. Podejście takie, choć bardzo wygodne, niesie za sobą pewne wyzwania związanie z bezpieczeństwem. Jakie to wyzwania? Jak podejść do bezpieczeństwa aplikacji webowych w chmurze? Na co zwrócić uwagę? O tym opowiem w trakcie prezentacji.

Piotr Czopik Piotr Czopik, Inżynier Systemowy, Fortinet
12.20–12.40

Cechy nowoczesnej platformy aplikacyjnej w środowisku multicloud.

Proces wytwórczy nowoczesnych aplikacji zawiera wiele elementów. Jednym z nich jest odpowiednia technologia, która umożliwia sprawną realizację tego zadania. Najbardziej widocznym trendem w tym obszarze jest konteneryzacja, jest to również największe uproszczenie tego zagadnienia. Aplikacje cloud-native budowane w architekturze mikrousług, z wykorzystaniem metodologii Agile wymagają narzędzi, które automatyzują procesy wytwórcze, dostarczają np. mechanizmy monitorowania, logowania, bezpieczeństwa, jak i wiele innych niezbędnych elementów. Do tego dochodzą operacje dnia drugiego, które w poważnym środowisku są równie, jeśli nie bardziej istotne. O tych i innych cechach nowoczesnej platformy aplikacyjnej dowiedzą się Państwo podczas prezentacji.

Wojciech Furmankiewicz Wojciech Furmankiewicz, Senior Regional Manager, CEE, Solution Architecture, Red Hat
12.40–13.00

Głębszy sens chmury czyli co potrafi automatyzacja IT.

Co wspólnego ma automatyzacja IT z fabryką Henrego Forda? Czy IT Twojej firmy może dostosowywać się do zmian w biznesie w sposób ciągły? Wreszcie – jak nowe możliwości chmury i automatyzacji IT może wykorzystać miasto, by dostarczać z jednego miejsca i przez 24h usługi cyfrowe swoim mieszkańcom (tj. opłacanie podatków, wnioskowanie o decyzje administracyjne czy wynajęcie roweru miejskiego) i nieustannie je rozwijać? W imieniu Konrada, zapraszamy na prezentację.

Konrad Gawda Konrad Gawda, Cloud Evangelist, Orange/Integrated Solutions
13.00–13.20

Migracja globalnego środowiska IT do polskiej chmury. Jak zrobić to dobrze? CASE STUDY: DSI Underground

Im większa i bardziej rozproszona staje się struktura firm, tym większym wyzwaniem jest centralizacja systemów IT, standaryzacja procesów biznesowych, zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa IT czy zwiększenie skalowalności systemów. Jakie działania powinny podjąć firmy, żeby usprawnić te obszary? Rozwiązaniem jest oczywiście globalna cyfryzacja. Podczas wystąpienia opowiemy o projekcie migracji globalnego środowiska IT firmy DSI Underground do Polcom Cloud.
Kluczowe wyzwania dla regionów firmy DSI Underground - EMEA (RPA oraz Europa: Niemcy, Austria, Polska, Luksemburg, Szwecja, Hiszpania, Czechy, UK), APAC (Chiny, Indonezja, Australia), NA (Kanada, USA), LATAM (Meksyk, Chile, Brazylia, Kolumbia, Argentyna, Peru):

• Wypracowanie wspólnej sieci dla lokalizacji firmy DSI Underground w poszczególnych regionach
• Przeniesienie kluczowych aplikacji, tj. system ERP, WMS, BI, Workflow do Polcom Cloud
• Jeden punkt kontaktu w Polcom i obsługa w trybie 24/7/365
To jednak nie wszystkie wyzwania tego projektu! Dla wszystkich, którzy są ciekawi tego, jak udało się je rozwiązać w oparciu o bezpieczne środowisko chmury obliczeniowej, podczas prezentacji swoim doświadczeniem podzielą się kluczowe osoby odpowiedzialne za rozwój i realizację projektu.

Mateusz Borkowski Mateusz Borkowski, Head of Global IT and Digital Strategy, DSI Underground
Adam Matyaszek Adam Matyaszek, Key Account Manager, Polcom
13.20–13.35

"Chmura w pudełku" z SUSE Rancher.

Nowoczesne aplikacje stworzone na bazie architektury mikroserwisowej i praktyk DevOps dla oprogramowania natywnego dla chmury (cloud-native) opierają się na kontenerach i maszynach wirtualnych. W połączeniu z infrastrukturą hiperkonwergentną HCI zapewniają zautomatyzowaną platformę wspierającą środowisko chmury hybrydowej. Dowiedz się, jak zintegrowane, w 100% otwarte i niezwykle proste w użyciu rozwiązania SUSE Rancher stanowią dla organizacji „chmurę w pudełku” (cloud in a box) z pojedynczym interfejsem API, która dostarcza moc obliczeniową, obsługę sieci i przechowywania danych. Wszystko to przy użyciu jednego panelu administracyjnego do zarządzania kontenerami i maszynami wirtualnymi. Do tego integracja z dowolną chmurą publiczną z opcją łatwego wyjścia z chmury lub jej zamiany. Pokażemy też, jak sprostać wyzwaniom operacyjnym i bezpieczeństwa/uwierzytelniania/zarządzania politykami wynikającym z administrowania różnymi dystrybucjami Kubernetesa i klastrami w obrębie jakiejkolwiek infrastruktury - we własnym centrum danych, w publicznej chmurze i na brzegu sieci (edge).

Marcin Madey Marcin Madey, Prezes zarządu, SUSE Polska
13.35–13.50

Lets ClouDoIt - Chapter One - Przemysł 4.0, digitalizacja i transformacja.

Wykorzystywanie danych do tworzenia wartości leży u podstaw większości cyfrowych modeli biznesowych. W ramach Przemysłu 4.0 ludzie, systemy oraz maszyny łączą sie zapewniając w ten sposób ochronę zasobów, wzrost wydajności oraz redukcję emisji pomagając chronić środowisko naturalne. Wskażemy jak przy pomocy nowych rozwiązań z serii Pacific wspieramy procesy digitalizacji i transformacji wzmacniając pozycję Europy w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw.

Daniel Michalczak Daniel Michalczak, IT Product Manager, Huawei Polska
13.50–14.05

The Art of Storage czyli o synergii chmury hybrydowej i rozwiązań storage’owych.

Wanda Zółcińska Wanda Zółcińska, Redaktor Naczelna, Computerworld
Daniel Kudyba Daniel Kudyba, IBM Storage Sales Specialist, IBM
Mikołaj Poznerowicz Mikołaj Poznerowicz, Key Account Manager, Cloudware Polska
14.05–14.25

Droga do chmury Intercars: lekcja na bazie kilkuletnich doświadczeń. CASE STUDY: INTER CARS

Robert Kucharczyk Robert Kucharczyk, CIO, Inter Cars S.A.
14.25–14.45

Przerwa na kawę i odwiedzenie stref partnerskich.

14.45–15.05

Cloude native vs. cloud agnostic czyli jak efektywnie wykorzystać chmurę a jednocześnie się od niej nie uzależnić. CASE STUDY: Raiffeisen Bank International

Doświadczenia MIT GDC RBI Poland w implementacji projektów chmurowych dla grupy RBI i odpowiedź na nurtujące pytania:

  • Czy architekturę cloud agnostic można rzeczywiście w pełni zaimplementować?
  • Koszty implementacji architektury cloud native i cloud agnostic, jak je porównać i nimi zarządzać.
  • Kompetencje chmurowe, jak inżynierowie postrzegają obydwa modele i czy są one dla nich atrakcyjne.
Krzysztof Stumpf Krzysztof Stumpf, Head of Delivery Stream, MIT GDC Raiffeisen Bank International
15.05–15.20

Minimalizacja kosztów i maksymalizacja bezpieczeństwa w chmurze.

Potrzeba szybszego i bardziej wydajnego zarządzania danymi w skali całego środowiska złożonego z coraz większej liczby technologii jest kluczowa. Dodatkowo coraz większa liczba zagrożeń związana z cyberatakami, działaniami wojennymi i kataklizmami powoduje konieczność transformacji systemów ochrony danych i zwiększenia poziomu bezpieczeństwa dla krytycznych środowisk. Jednak budżety IT z roku na rok są coraz mniejsze. W 2021 r. łącznie prawie 60% organizacji albo nie dokonało żadnych zmian, albo faktycznie ograniczyło swój budżet IT . Co to oznacza? Zespoły IT muszą robić więcej mając do dyspozycji mniej. Rosnące wymagania w zakresie zarządzania danymi trudno zaspokoić przy malejących budżetach. Dlatego trzeba znaleźć bardziej efektywny sposób zarządzania firmowymi danymi, który będzie zoptymalizowany, opłacalny a zarazem skalowalny. Zunifikowana platforma zarządzania danymi Commvault eliminuje silosy danych i optymalizuje zarządzanie wszystkimi obciążeniami: fizycznymi, wirtualnymi, lokalnymi, hybrydowymi, chmurowymi, a nawet rozproszonymi między wieloma chmurami. Zapraszamy do posłuchania o tym jak dzięki innowacjom, skalowaniu i automatyzacji Commvault pomaga organizacjom każdej wielkości osiągnąć najwyższy poziom bezpieczeństwa w celu ochrony przez zagrożeniami takimi jak np. ataki typu ransomware i jednocześnie efektywnie zarządzać danymi, oszczędzając pieniądze, czas i nakład pracy.

Anna Rydel Anna Rydel, Enterprise Account Executive, Commvault
15.20–15.35

Praktyczne aspekty bezpieczeństwa dotyczące migracji środowisk developerskich do chmury Azure.

Praktyczne aspekty bezpieczeństwa dotyczące migracji środowisk developerskich do chmury Azure.

 

Wystąpienie ma na celu przybliżyć temat migracji środowisk Developerskich na platformę Azure. W ramach prezentacji autor podzieli się doświadczeniem pozyskanym podczas zrealizowanych projektów dla klientów z różnych sektorów biznesowych, kierując się wskazaniem dobrych praktyk.

W ocenie prelegenta najistotniejszym elementem wystąpienia będą praktyczne przykłady omawiające wyzwania, jakie pojawiały się w trakcie dotychczasowych wdrożeń, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu bezpieczeństwa.

Grzegorz Wasylów Grzegorz Wasylów, Systems Architect & Software Development Lead, summ-it s.a.
15.35–15.50

Analityka w chmurach.

Czy analityka w chmurach obliczeniowych pozwala na więcej? czy i jakie są różnice pomiędzy tradycyjnymi systemami analitycznymi a tymi działającymi w chmurze? czy decydując się na przejście do chmury nie tracimy suwerenności? w trakcie prezentacji będziemy starali się odpowiedzieć na te i jeszcze kilka innych pytań, których wspólnym mianownikiem będą dane i możliwości ich monetyzowania przy pomocy analityki.

Arkadiusz Wiśniewski Arkadiusz Wiśniewski, DataOps & Data Science Leader, Central & Eastern Europe, IBM
Michał Wysocki Michał Wysocki, Consultant, Incube CPM
15.50–16.05

Dane, kompetencje, cyberbezpieczeństwo, geopolityka – co Zarządy muszą dziś wiedzieć o chmurze.

Tomasz Klekowski Tomasz Klekowski, Członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji - Informatyka, inwestor, mentor i ekspert transformacji cyfrowej, Polskie Towarzystwo Informatyczne
16.05–16.25

Otoczenie regulacyjne chmury – dzisiaj i jutro.

Łukasz Węgrzyn Łukasz Węgrzyn, Partner, Szef Praktyki Technologie, Kochański&Partners
16.25–16.40

Wyniki konkursu Best in Cloud 2022 - Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej w ostatnich 12 miesiącach.

Jarosław Kuźniar Jarosław Kuźniar, Dziennikarz, wykładowca, CEO, Kuźniar Media
Wanda Zółcińska Wanda Zółcińska, Redaktor Naczelna, Computerworld
16.40–17.00

Wyniki konkursu Best in Cloud 2022 - Najlepsze produkty i dostawcy rozwiązań chmurowych.

Jarosław Kuźniar Jarosław Kuźniar, Dziennikarz, wykładowca, CEO, Kuźniar Media
Grzegorz Stech Grzegorz Stech, Zastępca Redaktor Naczelnej, Computerworld
17.00–17.05

Zakończenie konferencji.

Jarosław Kuźniar Jarosław Kuźniar, Dziennikarz, wykładowca, CEO, Kuźniar Media
Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby konferencja odbyła się zgodnie z prezentowanym programem, jednak zastrzega się możliwość częściowych zmian godzin poszczególnych wystąpień.

Prowadzący konferencję:

Jarosław Kuźniar

Dziennikarz, wykładowca, CEO, Kuźniar Media

Grzegorz Stech

Redaktor Naczelny, Computerworld

Wanda Zółcińska

Redaktor Naczelna, Computerworld

W gronie prelegentów m.in.:

Mateusz Borkowski

Head of Global IT and Digital Strategy, DSI Underground

Mariusz Chudy

Partner, CEE Cloud & Digital Leader, PwC Polska

Piotr Czopik

Systems Engineer – Public Cloud CEE, Fortinet

Grzegorz Dobrowolski

Dyrektor ds. Sprzedaży Rozwiązań Data Center & Virtualization, Cisco Systems

Wojciech Ehrenfeld

Head of IT Solutions, Ringier Axel Springer

Wojciech Furmankiewicz

Senior Regional Manager, CEE, Solution Architecture, Red Hat

Konrad Gawda

Cloud Evangelist, Orange/Integrated Solutions

Tomasz Klekowski

Członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji - Informatyka, inwestor, mentor i ekspert transformacji cyfrowej, Polskie Towarzystwo Informatyczne

Piotr Korczyński

Menedżer ds. Danych Podstawowych, Leroy Merlin Polska

Mariusz Kowalski

Principal Director, Infrastructure Engineering Lead, Cloud First Poland, Accenture

Piotr Kraś

Senior Manager of Solution Engineering Team na Europę Wschodnią, VMware

Robert Kucharczyk

CIO, Inter Cars S.A.

Daniel Kudyba

IBM Storage Sales Specialist, IBM

Marcin Madey

Prezes zarządu, SUSE Polska

Adam Matyaszek

Key Account Manager, Polcom

Damian Mazurek

Co founder i CTO, Chmurowisko

Daniel Michalczak

IT Product Manager, Huawei Polska

Mikołaj Poznerowicz

Key Account Manager, Cloudware Polska

Anna Rydel

Enterprise Account Executive, Commvault

Krzysztof Siwek

Technical Product Manager & Cloud Architect, T-Mobile Polska

Krzysztof Stumpf

Head of Delivery Stream, Raiffeisen Tech

Adam Szmidt

Senior Menedżer ds. Digital Supply Chain & Produkt, Leroy Merlin Polska

Grzegorz Wasylów

Systems Architect & Software Development Lead, summ-it s.a.

Łukasz Węgrzyn

Partner, Szef Praktyki Technologie, Kochański&Partners

Arkadiusz Wiśniewski

DataOps & Data Science Leader, Central & Eastern Europe, IBM

Michał Wysocki

Consultant, Incube CPM

KONKURS BEST IN CLOUD 2022

Konferencji towarzyszy konkurs Best in Cloud, który upowszechnia i promuje najefektywniejsze sposoby wykorzystania technologii cloud. Konkurs jest podzielony na 2 ścieżki – dla organizacji, które wdrożyły rozwiązania cloud oraz konkurs dla dostawców technologii chmurowych. Ogłoszenie wyników konkursu będzie elementem programu konferencji.

 

Dowiedz się więcej »

W gronie uczestników konkursu Best in Cloud 2022

 

Konferencję organizujemy dla menedżerów rozważających migrację do chmury, zainteresowanych rozwiązaniami cloud computing oraz dostawców rozwiązań i usług chmurowych.

 

Do udziału szczególnie zapraszamy:

  • CIO, CTO, Dyrektorów odpowiedzialnych za infrastrukturę i usługi IT
  • Dyrektorów, Kierowników Finansowych, menedżerów poszukujących źródeł optymalizacji kosztów
  • Dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu, zainteresowanych rozwiązaniami cloud
  • CSO oraz menedżerów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo teleinformatyczne
  • Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów ds. cyfrowej transformacji biznesu

Poznaj opinie uczestników poprzednich edycji

TAK WYGLĄDAŁA POPRZEDNIA EDYCJA KONFERENCJI

Organizator

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Wystawca online

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:



Magdalena Szczodrońska
Tel. +48 662 287 935
[email protected]

Klaudia Kałuska
Tel. +48 662 287 865
[email protected]

Włodzimierz Duszyk
Tel. 662 287 870
[email protected]