Lenovo

Lenovo jest firmą z listy Fortune Global 500 o obrotach sięgających 45 miliardów USD i światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji cyfrowej, dzięki infrastrukturze i urządzeniom zapewniającym klientom największe możliwości.

Dział Lenovo Data Center Group oferuje innowacyjne rozwiązania opracowane z myślą o przeprowadzeniu inteligentnej transformacji przedsiębiorstw, która nie służy dziś jedynie podniesieniu wydajności, ale pozwala wyróżnić się na tle konkurencji i sięgnąć po nowe możliwości tworzenia interakcji z klientami i partnerami handlowymi. Lenovo Data Center Group oferuje rozwiązania z serii ThinkSystem i ThinkAgile, które stanowią najbardziej solidny, spośród dostępnych na rynku, fundament technologiczny dla wydajnego, niezawodnego i bezpiecznego centrum danych. To kompleksowe portfolio serwerów, pamięci masowych, rozwiązań sieciowych i oprogramowania, które bezproblemowo integrują się i współpracują w dowolnym środowisku umożliwiając szybkie wdrożenie i krótszy czas oczekiwania na osiągnięcie dodatkowych korzyści biznesowych. Więcej informacji: https://www.lenovo.com/pl/pl/data-center/

Wideo

 

Dodatkowe materiały

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


Marcin Czerwiński
IT Consultant
Lenovo Data Center Group

Od 18 lat związany z branżą IT. Do Lenovo dołączył w styczniu 2015 r. wraz z całym zespołem x86 przejętym od firmy IBM, gdzie spędził ponad 16 lat biorąc udział w największych wdrożeniach realizowanych w tamtym okresie. Zajmuje się projektowaniem oraz wdrożeniami innowacyjnych, wysokodostępnych rozwiązań infrastrukturalnych. Posiada olbrzymie doświadczenie zdobyte przy projektach u największych klientów w Polsce jak i Europie. Specjalizuje się w rozwiązaniach wysokiej dostępności typu Cloud Computing, SAP HANA, HCI oraz HPC. Prywatnie miłośnik nowych technologii, szybkich komputerów i samochodów.