Lenovo

Lenovo jest światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji cyfrowej, dzięki infrastrukturze i urządzeniom zapewniającym klientom największe możliwości.

Grupa Infrastructure Solutions Group (ISG) zostało wyodrębniona przez Lenowo jest dostawca rozwiązań infrastrukturalnych dla biznesu, niezależnie od jego wielkości. Dział ten oferuje innowacyjne rozwiązania opracowane z myślą o przeprowadzeniu inteligentnej transformacji przedsiębiorstw, która nie służy dziś jedynie podniesieniu wydajności, ale pozwala wyróżnić się na tle konkurencji i sięgnąć po nowe możliwości tworzenia interakcji z klientami i partnerami handlowymi. Nasze technologie napędzają:

  • efektywny handel detaliczny
  • wydajną produkcję
  • inteligentne miasta
  • nowoczesną opiekę zdrowotną
  • ekonomiczne finanse i wiele innych dziedzin życia.

Oferujemy rozwiązania wspierające praktycznie wszystkie obszary, m.in. przetwarzanie na brzegu sieci, zaawansowaną analizę danych, sztuczną inteligencję czy chmurę obliczeniową.
Dodatkowe informacje: https://www.lenovo.com/pl/pl/data-center/

Lenovo – lider inteligentnej transformacji - wspiera innych liderów!

Jesteśmy sponsorem zespołu Ducati oraz drużyny Inter Mediolan w sezonie 2021.

Dowiedz się więcej: https://www.lenovo.com/gb/en/sports-partners/

Wideo

 

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


Marcin Czerwiński
IT Consultant
Lenovo Infrastructure Solutions Group

Od 20 lat związany z branżą IT. Do Lenovo dołączył w styczniu 2015 r. wraz z całym zespołem x86 przejętym od firmy IBM, gdzie spędził ponad 16 lat biorąc udział w największych wdrożeniach realizowanych w tamtym okresie. Zajmuje się projektowaniem oraz wdrożeniami innowacyjnych, wysokodostępnych rozwiązań infrastrukturalnych. Posiada olbrzymie doświadczenie zdobyte przy projektach u największych klientów w Polsce jak i Europie. Specjalizuje się w rozwiązaniach wysokiej dostępności typu Cloud Computing, SAP HANA, HCI oraz HPC. Prywatnie miłośnik nowych technologii, szybkich komputerów i samochodów.