Współczesne przedsiębiorstwa, które chcą optymalizować swoje procesy, zmniejszać koszty, a zarazem dostarczać na rynek najbardziej konkurencyjne produkty i usługi dążą do coraz sprawniejszej robotyzacji wybranych procesów biznesowych. Poczynając od wprowadzania prostych mechanizmów automatyzacyjnych, przechodząc do wdrożeń Robotic Process Automation (RPA), aż do zaszczepiania w tych procesach rozwiązań opartych o algorytmy kognitywne (AI).

Zapraszamy na konferencję pt. RPA&AI Tech Forum, która w 100% poświęcona jest optymalizacji i ciągłemu ulepszaniu procesów biznesowych w polskich organizacjach dzięki zastosowaniu rozwiązań
Robotic Process Automation i Artificial Intelligence.

Konferencja odbędzie się 9 lutego 2023 w Warszawie. Na uczestników czeka duża dawka praktycznej wiedzy opartej o realne case studies zaprezentowana przez najlepszych ekspertów. Nie zabraknie wywiadów z prelegentami oraz prezentacji najciekawszych rozwiązań związanych ze wdrożeniami RPA.

 

120+

Uczestników

 

6

Godzin eksperckich
wystąpień

 

10+

Case studies

 

Fotogaleria:

Wideorelacja RPA&AI Tech Forum 2023:

Program konferencji:

2. edycja RPA&AI Tech Forum 9 lutego 2023
08.30–09.30

Rejestracja uczestników i poranna kawa.

09.30–09.35

Powitanie uczestników. Rozpoczęcie konferencji.

Łukasz Cioch Łukasz Cioch, Konferansjer
09.35–10.05

RPA – co ja z tego mam?

Nowe technologie to innowacyjne rozwiązania dla organizacji. Proces wdrożenia innowacyjnych rozwiązań jest procesem twórczym, w trakcie którego przekształcany jest pomysł, pewna idea w wartościowy produkt końcowy. Nie byłoby to możliwe bez założeń wynikających ze strategii rozwoju organizacji. Jeśli jednym z założeń strategii jest wdrożenie RPA, to znaczy że znamy swoje procesy. Należy jednak odpowiedzieć sobie na pytania które procesy, w jakiej kolejności robotyzujemy, czy wdrażamy rozwiązanie w całej organizacji, czy tylko w wybranych obszarach. Doświadczenia związane z rozwojem, a następnie komercjalizacją RPA przedstawię Państwu podczas mojego wystąpienia.

Agnieszka Leśniewska Agnieszka Leśniewska, Kierownik Zespołu Zarządzania Projektami i Procesami, Unum Życie TUiR S.A.
10.05–10.25

Fabryka aplikacji - gdy automatyzacja zadań to za mało.

Z roku na rok zespoły RPA stają przed coraz bardziej ambitnymi zadaniami. Jeszcze niedawno przed wdrożeniem robotów powstrzymywała nas niedostateczna cyfryzacja przepływu pracy i całych procesów. A co się stanie gdy odwrócimy kolejność, gdy to zespół RPA będzie motorem napędowym cyfrowej transformacji w sytuacji gdy automatyzacja samych zadań to za mało. I wreszcie, jak stworzyć wydajną i skalowalną fabrykę aplikacji w swoim zespole.

Radosław Majer Radosław Majer, Key Account Manager, WEBCON
10.25–10.45

Why should you take proper care of your robots?

How do neglected robots lose motivation and efficiency? We will look at the most common reasons leading to laziness of our robots and we will consider what solutions we can use using the hidden values contained in the RPA logs.

Ivo Knejp Ivo Knejp, Co-Founder & COO, Pointee
Dawid Kot Dawid Kot, Head of Sales, Pointee
10.45–11.15

Przerwa na kawę i networking.

11.15–11.45

Jak przygotować firmę kulturowo i operacyjnie na współdziałanie z botami.

Identyfikacja procesów, znalezienie technologii czy dostawcy - na rynku RPA i AI - przestaje być wyzwaniem. Sprawienie, aby ludzie wykorzystywali potencjał tych rozwiązań, ufali im oraz myśleli o kolejnych - zmianach i narzędziach - to dużo trudniejsze zadanie. Odpowiem zatem na pytania: Co składa się na kulturę automatyzacji oraz jak ją budować? O jakie procesy musimy dbać aby utrzymać zaufanie do botów?

Rafał Górski Rafał Górski, Head of Process Transformation & RPA, Grupa Empik
11.45–12.05

The Whole is Greater than the Sum of its Parts.

An integrated Automation Platform = the result of combining Innovative Intelligent Automation components with all aspects of Business Process Management capabilities. The benefit not only is a higher ROI. It enables end to end Process Value Chain Automations and the move to Strategic Value Propositions for the next generation Digital Organization.

Corey Donohue Corey Donohue, Senior Solution Consultant (CEE & Nordics), SS&C Blue Prism
12.05–12.25

Ewolucja, czy transformacja – dlaczego to drugie przynosi najlepsze rezultaty?

Firmy do tematu automatyzacji/robotyzacji procesów często podchodzą jako do pewnej ewolucji w tym jak realizują procesy oraz zadania. Myśląc długofalowo należy przyjąć podejście transformacyjne, którego celem jest, aby z pomocą rozwiązań informatycznych (RPA, AI, itp.), zastąpić człowieka w powtarzalnych, rutynowych czynnościach, tym samym zautomatyzować część procesu, żeby działał on efektywnej, nie generował błędów i żeby proces był realizowany mniejszym kosztem. Automatyzacja powinna stać się stałym elementem strategii rozwoju firm i stanowić tzw. „Digital Core” modelu operacyjnego organizacji. W prelekcji opowiem jak zaprojektować program transformacyjny „Automation Journey”, jakie elementy są kluczowe i od czego zacząć, żeby uniknąć niepowodzeń na samym początku.

Maciej Terlikowski Maciej Terlikowski, Growth&Capability Development Director, Mindbox
12.25–12.55

Power Platform Governance Model 101.

PowerPlatform to potężny zestaw narzędzi low-code udostępniony przez Microsoft w ramach większosci pakietów licencyjnych. Zanim zacznie się je szerzej promować wśród użytkowników, warto zastanowić się nad rekomendowanym modelem zarządzania platformą, m. in. praktykami dotyczących środowisk, bezpieczeństwa, retencji wiedzy. W trakcie prelekcji przejdziemy wspólnie przez wybrane zagadnienia i zakończymy dyskują o naszych dotychczasowych doświadczeniach i planach na przyszłość.

Tomasz Łopuchowicz Tomasz Łopuchowicz, Automation&RPA Manager, ISS World Services
12.55–13.45

Lunch

13.45–14.15

Business Case Study: Application of RPA in Pharmacovigilance.

Business case of implementation of Robotic Process Automation in Pharmacovigilance Department to streamline and improve efficiency in complex business process flows across multiple landscapes -including internal and external Pharmacovigilance systems. Leveraging Agile along with traditional project management methodologies to deliver robust, stable and scalable automated solutions in short span of time.

Rupinder Bhullar Rupinder Bhullar, Director Enterprise Automation Solution Delivery, Pfizer Inc.
Maria Dioses Opalska Maria Dioses Opalska, Drug Safety Officer, Pfizer Inc.
14.15–14.45

Jak przeżyć audyt, czyli o bezpieczeństwie robotów.

"Bezpieczeństwo jest niestety tematem wielokrotnie pomijanym podczas wdrażania automatyzacji. Jako zespół RPA często musimy odpowiadać na pytanie "Czy robot jest bezpieczny?". Co to naprawdę oznacza jest często niezrozumiałe nawet dla ekspertów IT Security. Temat ten staje się krytyczny, gdy nagle zostanie wykryta dziura bezpieczeństwa lub gdy audytorzy zaczną zadawać niewygodne pytania. Ale wcale nie musi tak być. Podzielę się z Państwem historią na temat tego, jak zespół RPA w firmie Schenker Technology Center Warsaw przeszedł od konieczności zajęcia się długą listą zagrożeń do stworzenia dopasowanego do potrzeb organizacji konceptu bezpieczeństwa, dzięki któremu promujemy automatyzację."
Paweł Zięba Paweł Zięba, Head of Global RPA Practice, DB Schenker Technology Center
14.45–15.15

Co może pójść nie tak? Kilka słów o największych wyzwaniach przy automatyzacji procesów biznesowych.

Prelekcja skupi się na najczęściej popełnianych błędach, pułapkach i przekonaniach na temat automatyzacji procesów: Czy strategia automatyzacji jest potrzebna? Czy powinna odzwierciedlać umiejscowienie zespołów w strukturze organizacyjnej? Jak ułożyć współpracę z IT? Co jest lepsze: praca nad pojedynczymi zadaniami czy automatyzacja całych procesów biznesowych?

Angelika Bieniewicz Angelika Bieniewicz, Menedżer Zespołu Automatyzacji, UNIQA
15.15–15.25

Rozstrzygnięcie konkursu Best in RPA oraz wręczenie nagród zwycięzcom.

15.25–15.30

Zakończenie konferencji i pożegnanie uczestników.

Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby konferencja odbyła się zgodnie z prezentowanym programem, jednak zastrzega się możliwość częściowych zmian godzin poszczególnych wystąpień.

W gronie prelegentów m. in.:

Rupinder Bhullar

Director Enterprise Automation Solution Delivery, Pfizer Inc.

Angelika Bieniewicz

Menedżer Zespołu Automatyzacji, UNIQA

Maria Dioses Opalska

Drug Safety Officer, Pfizer Inc.

Corey Donohue

Senior Solution Consultant (CEE & Nordics), SS&C Blue Prism

Rafał Górski

Head of Process Transformation & RPA, Grupa Empik

Ivo Knejp

Co-Founder & COO, Pointee

Dawid Kot

Head of Sales, Pointee

Agnieszka Leśniewska

Kierownik Zespołu Zarządzania Projektami i Procesami, Unum Życie TUiR S.A.

Tomasz Łopuchowicz

Automation&RPA Manager, ISS World Services

Radosław Majer

Key Account Manager, WEBCON

Maciej Terlikowski

Growth&Capability Development Director, Mindbox

Paweł Zięba

Head of Global RPA Practice, DB Schenker Technology Center

Prowadzący konferencję:

Łukasz Cioch

Gospodarz konferencji, Właściciel, LCMedia.pl

Rada Programowa konferencji:

Agnieszka Belowska Gosławska

Head of Compliance Office (b. Head of Robotics), Nordea

Krzysztof Karaszewski

RPA Product Manager, HSBC

Maciej Natorski

Dyrektor Obszaru Innowacji i Robotyzacji, LINK4

Grzegorz Stech

Zastępca Redaktor Naczelnej, Computerworld

Piotr Stolarczyk

Head of Robotic Operations, Nordea

Dawid Szałański

Kierownik ds. Inteligentnej Automatyzacji, NEUCA

Wanda Żółcińska

Redaktor Naczelna, Computerworld

Paweł Zięba

Head of Global RPA Practice, DB Schenker Technology Center

ZOSTAŃ PARTNEREM RPA&AI TECH FORUM!

Udział w roli Partnera to wyjątkowa okazja do zaprezentowania swojej wiedzy i osiągnieć oraz rozwiązań technologicznych w środowisku managerów i praktyków zajmujących się wdrożeniami Robotic Process Automation.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Do udziału zapraszamy:

    • Managerów i Dyrektorów IT
    • Top Management, CFO i zarządzających transformacją cyfrową
    • Kierowników i liderów zespołów RPA
      • Ekspertów RPA, AI i automatyzacji procesów biznesowych

Lokalizacja konferencji:

 

Centrum Konferencyjne WEST GATE

Budynek BRAMA ZACHODNIA - poziom 0
Aleje Jerozolimskie 92
00-807 Warszawa

Organizator

Partnerzy strategiczni

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJIFilip Walicki
Tel. 662 287 904
[email protected]

Piotr Fergin
Tel. +48 533 358 952
[email protected]

Elżbieta Olszewska
Tel. +48 662 287 909
[email protected]