HP Inc.

HP Inc. to amerykańskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Palo Alto w Kalifornii, założone w 1939 r., które w Polsce działa od 1991 roku. W HP tworzymy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi. Szerokie portfolio produktów firmy obejmuje drukarki, komputery osobiste, urządzenia mobilne oraz rozwiązania i usługi, które sprostają nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom. Oferujemy szeroką gamę komputerów osobistych dostosowanych do potrzeb firm, specjalistów, graczy, uczniów czy twórców kreatywnych.

We wszystkich swoich rozwiązaniach firma HP stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo. Bogata oferta usług z tego zakresu obejmuje m.in. HP Proactive Security, czyli zaawansowaną usługę ochrony, która jest monitorowana i zarządzana przez doświadczonych ekspertów HP z zakresu cyberbezpieczeństwa, jak również HP DaaS – rozwiązanie typu Device as a Service (DaaS) dla urządzeń z serii Chrome Enterprise, które pomaga zoptymalizować zasoby IT oraz zapewnia bezpieczeństwo, kontrolę oraz kompleksowe wsparcie, w każdym środowisku pracy.

Zespół HP silnie wierzy w ideę zrównoważonego rozwoju, dlatego też od wielu lat firma inwestuje w rozwiązania, które pozwolą prowadzić bardziej wydajną i niskoemisyjną gospodarkę, jak również wspiera tworzenie pozytywnych i trwałych zmian w społecznościach, w których żyjemy, pracujemy i prowadzimy działalność.

Wideo

 

 

Do kontaktu zaprasza:


Andrzej Smutek
PreSales Consultant,
HP Inc.