Zintegrowane rozwiązania
do backupu
danych

Dane to paliwo XXI wieku. Stanowią kluczową wartość wielu firm. Dlatego coraz częściej firmy są narażone na ataki, które ukierunkowane są na pozyskanie kluczowych dla prowadzenia biznesu danych. Ich utrata może zachwiać pozycją rynkową organizacji, nawet doprowadzić do jej upadku.

Strategia organizacji powinna uwzględniać posiadanie nowoczesnego, gotowego na współczesne zagrożenia systemu backupowego - uniwersalnego, inteligentnego, zautomatyzowanego, skutecznego. W ten sposób dziś można stawić czoła wyzwaniom cyfrowego świata.

Wideo

Backup skuteczny dla wszystkich środowisk

Rynek się zmienia, pojawiają się nowe wyzwania, rośnie wartość danych. Firmy potrzebują rozwiązań, które będą wiedziały, jakie dane są dla funkcjonowania biznesu krytyczne. Backup powinien być nie tylko inteligentny i zautomatyzowany, ale stanowić jak najmniejszy koszt dla organizacji. Czy to możliwe? Odpowiedź znajdą Państwo w wywiadzie wideo, w którym z ekspertami rozmawiamy o najnowszych rozwiązaniach backupowych HPE i Commvault.

Zobacz WIDEO

Wideo

Ochrona danych gotowa na transformacje i innowacje

Zapraszamy do zapoznania się z wystąpieniem Anny Rydel z konferencji Data Driven Innovation, która odbyła się 29 października 2020 br. Tematem wystąpienia jest ochrona danych w kontekście innowacji i transformacji cyfrowych.

Zobacz WIDEO

Wideo

Jak krytyczne są Twoje dane w Salesforce?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nagraniem e-Semianrium, które odbyło się 9 lipca br. Podczas prezentacji Anna Rydel z Commvault pokazała jak profesjonalnie i automatycznie tworzyć kopie zapasowe, przechowywać i przywracać dane Salesforce.

Zobacz WIDEO

PDF

Skuteczny backup napędza organizacje

HPE i Commvault wspólnie przygotowały zintegrowane rozwiązanie do backupu. Wykorzystanie najlepszych technologii pozwoliło firmom stworzyć ciekawy, niezwykle efektywny i bezpieczny produkt.

Pobierz PDF

Wideo

Zintegrowane rozwiązanie do backupu danych by Commvault i HPE

Commvault i HPE, dzięki bliskiej współpracy biznesowej, technologicznej i licencyjnej oferują najlepsze na rynku rozwiązanie do ochrony danych. Zobacz wideo i przekonaj się, jak szybki, bezobsługowy i zoptymalizowany kosztowo może być backup w oparciu o urządzenia HPE i platformę Commvault Data Platform.

Zobacz WIDEO