Rządź bezpiecznie i skutecznie

Administracja samorządowa i państwowa, mimo innych mechanizmów działania niż te stosowane w sektorze prywatnym, również potrzebują wsparcia technologicznego. Bez odpowiednio zaawansowanych, a przede wszystkim bezpiecznych narzędzi urzędnicy nie będą dziś w stanie wykonywać powierzonych im zadań. Dotyczy to również sposobu komunikacji w jednostkach administracyjnych.

Dowiedz się więcej

Uchwały i rozprawy mogą być zdalne

Praca zdalna i hybrydowa zostaje z nami na dłużej. Dlatego tak ważne są narzędzia, które pomogą pracownikom, w tym administracji publicznej wykonywać swoje obowiązki w nowej rzeczywistości.

Dowiedz się więcej

WebexOne 2021 Highlights

Poznaj nowe funkcje platformy Cisco Webex

  • Tłumaczenie w czasie rzeczywistym – z języka angielskiego na ponad 100 języków obcych, w tym polski
  • Redukcja szumów i innych zakłóceń podczas rozmowy dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji rozróżniającej mowę od hałasów w tle i usuwającej przeszkadzające dźwięki w czasie rzeczywistym.
  • Udostępnianie prezentacji, wideo lub aplikacji jako dynamicznego tła z nałożonym obrazem osoby wypowiadającej się.
  • Angażowanie uczestników spotkań poprzez ankiety, quizy, Q&A i wiele innych rozwiązań wspomaganych przez Slido
  • Webex Assistant – automatyczne sporządzanie notatek ze spotkania, wydawanie komend głosowych, automatyczne wykrywanie użytkownika i wiele innych.

Przetestuj rozwiązania Webex by Cisco i korzystaj z bezpłatnej wersji demonstracyjnej

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą!


Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych zebranych przez IDG Poland S.A. partnerowi biznesowemu - firmie Cisco Systems Poland Sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług tej firmy. Przyjmuję do wiadomości, że w momencie przekazania moich danych partnerowi biznesowemu IDG Poland S.A. staje się on również administratorem moich danych.