Rządź bezpiecznie i skutecznie

Administracja samorządowa i państwowa, mimo innych mechanizmów działania niż te stosowane w sektorze prywatnym, również potrzebują wsparcia technologicznego. Bez odpowiednio zaawansowanych, a przede wszystkim bezpiecznych narzędzi urzędnicy nie będą dziś w stanie wykonywać powierzonych im zadań. Dotyczy to również sposobu komunikacji w jednostkach administracyjnych.

Dowiedz się więcej

Uchwały i rozprawy mogą być zdalne

Praca zdalna i hybrydowa zostaje z nami na dłużej. Dlatego tak ważne są narzędzia, które pomogą pracownikom, w tym administracji publicznej wykonywać swoje obowiązki w nowej rzeczywistości.

Dowiedz się więcej

WebexOne 2021 Highlights

Poznaj nowe funkcje platformy Cisco Webex

  • Tłumaczenie w czasie rzeczywistym – z języka angielskiego na ponad 100 języków obcych, w tym polski
  • Redukcja szumów i innych zakłóceń podczas rozmowy dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji rozróżniającej mowę od hałasów w tle i usuwającej przeszkadzające dźwięki w czasie rzeczywistym.
  • Udostępnianie prezentacji, wideo lub aplikacji jako dynamicznego tła z nałożonym obrazem osoby wypowiadającej się.
  • Angażowanie uczestników spotkań poprzez ankiety, quizy, Q&A i wiele innych rozwiązań wspomaganych przez Slido
  • Webex Assistant – automatyczne sporządzanie notatek ze spotkania, wydawanie komend głosowych, automatyczne wykrywanie użytkownika i wiele innych.

Przetestuj rozwiązania Webex by Cisco i korzystaj z bezpłatnej wersji demonstracyjnej

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą!


Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych zebranych przez IDG Poland S.A. partnerowi biznesowemu - firmie Cisco Systems Poland Sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług tej firmy. Przyjmuję do wiadomości, że w momencie przekazania moich danych partnerowi biznesowemu IDG Poland S.A. staje się on również administratorem moich danych. Zgadzając się na udostępnienie danych do Cisco, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Cisco.