Optymalizuj koszty i wdrażaj rozwiązania sieciowe i komunikacyjne wspierające powrót do biznesu oraz pomagające dostosować się do nowej normalności

Trudno powiedzieć, jak biznes będzie się rozwijał w czasie kryzysu, a potem znów po normalizacji. Organizacje muszą nagle zmienić sposób działania. Jednak zmiana może być dobra. Przyspieszenie cyfryzacji i wdrożenie rozwiązań sieciowych oraz bezpiecznych narzędzi do współpracy i komunikacji zdalnej w chmurze - to solidna inwestycja w przyszłość.

Zaufaj Alcatel-Lucent Enterprise i poznaj rozwiązania IT, które pomogą Twojej firmie szybko ruszyć do przodu:

  • Wzmocnij swoją infrastrukturę sieciową: zmodernizuj swoją sieć, aby obsłużyć zwiększony ruch i zapobiec naruszeniom bezpieczeństwa, stwórz przyszłościową sieć, dzięki wydajnym przełącznikom multi-gigowym (Alcatel-Lucent OmniSwitch 6560 i OmniSwitch 6860) oraz punktom dostępowym Wi-Fi 6 (Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar) z wbudowanymi mechanizmami bezpieczeństwa.
  • Dostosuj środowisko pracy: rozszerzaj swoją sieć na zewnątrz za pomocą niezawodnych, wytrzymałych przełączników i punktów dostępowych oraz wspieraj pracę zdalną - zapewnij pracownikom narzędzia do współpracy online, aplikacje telefonii biznesowej oraz zdalne punkty dostępu.
  • Optymalizuj operacje oraz wydatki: wykorzystaj rozwiązania do zarządzania siecią w chmurze oraz narzędzia do komunikacji i współpracy, aby zapewnić pracownikom łączność w dowolnym czasie i miejscu.