Sieci ery cyfrowej w transporcie

Sieci ery cyfrowej w transporcie

Branża transportowa ma wiele podsegmentów, jednak wszystkie stawiają czoła podobnym wyzwaniom. Podniesienie poziomu bezpieczeństwa i ochrony, poprawa wydajności operacyjnej dzięki Internetowi Przedmiotów (IoT) oraz zapewnienie lepszej obsługi pasażerów to obecnie najważniejsze kwestie dla branży transportowej. Przedsiębiorstwa transportowe wiedzą, że ich sieci muszą stać się inteligentniejsze, aby wspierać wykładniczy wzrost ruchu i liczby pasażerów wraz ze wzrostem liczby ludności.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Alcatel-Lucent Enterprise S.A. Whitepaper ten skierowany jest do ekspertów z firm działających w wybranych branżach.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.