Internet przedmiotów w transporcie

Internet przedmiotów w transporcie

Zbuduj bezpieczny fundament i wykorzystaj IoT do poprawy doświadczeń pasażerów, bezpieczeństwa i wydajności.

Internet przedmiotów (IoT) ma potencjał do przekształcenia branży transportowej poprzez gruntowną zmianę sposobu gromadzenia danych i informacji przez systemy transportowe, łącząc główne trendy techniczne i biznesowe w zakresie mobilności, automatyzacji i analizy danych. IoT to termin oznaczający połączenie w sieć obiektów fizycznych za pomocą wbudowanych czujników, i innych urządzeń, które mogą zbierać i przekazywać informacje o aktywności w sieci w czasie rzeczywistym.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Alcatel-Lucent Enterprise S.A. Whitepaper ten skierowany jest do ekspertów z firm działających w wybranych branżach.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.