ERP w chmurze: innowacje, inteligentne funkcje, łatwość wdrożenia i minimalizacja kosztów

Chmura to coraz ważniejszy element budżetów IT

Trendy w wykorzystaniu chmury publicznej, które stały się istotne w 2022 roku.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto przenieść się do SAP S/4HANA Cloud?

Pięć czynników, które świadczą o tym, że Twoja organizacja powinna przenieść się do chmury publicznej jeszcze w tym roku

Dowiedz się więcej

Dlaczego ERP w chmurze jest kluczem do rozwoju biznesu w branży produkcyjnej?

Utrzymujące się skutki pandemii w połączeniu ze zmiennościami geopolitycznymi na świecie sprawiły, że producenci wciąż zmagają się z zakłóceniami ich działalności. Dane Aberdeen Strategy & Research pokazują jednak, że w wielu najlepszych na rynku firmach kluczem do sukcesu w takich warunkach była rezygnacja z przestarzałej infrastruktury na rzecz ERP w chmurze. Skąd wynika taka zależność?

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej na temat systemu SAP S/4HANA Cloud
i pobierz materiały przygotowane przez S&T

Jak skutecznie przenieść swoje procesy biznesowe do chmury

Podczas webinarium zorganizowanego przez firmę S&T eksperci tej firmy wyjaśniają, dlaczego firma SAP zdecydowała się na rozwijanie oprogramowania ERP oferowanego jako usługa chmurowa i jakie są praktyczne zastosowanie SAP S/4HANA Cloud.

Obejrzyj materiał

Jakie są cechy i funkcje SAP S/4HANA Cloud

Praktycznie wszyscy producenci oprogramowania klasy ERP rozwijają ofertę oprogramowania udostępnianego jako usługa chmurowa, ale niektóre firmy wciąż korzystają z przestarzałych, klasycznych rozwiązań opartych na modelu licencyjnym.

Pobierz materiał

Case Study: wdrożenie SAP S/4HANA Cloud w grupie Rohrer

Ujednolicenie systemu ERP przy wykorzystaniu najnowocześniejszych, innowacyjnych rozwiązań było główną przyczyną decyzji o wdrożeniu SAP S/4HANA Cloud w austriackiej grupie Rohrer.

Pobierz materiał

SAP Activate czyli jak szybko i sprawnie wdrożyć ERP w chmurze

Wdrożenie systemu ERP wspierającego zarządzanie firmą to z reguły złożone przedsięwzięcie organizacyjne, techniczne, a przede wszystkim biznesowe. Wymaga ingerencji w struktury organizacyjne przedsiębiorstwa, procedury jego działania, jak i zakresy odpowiedzialności oraz uprawnień pracowników.

Pobierz materiał

Zarządzanie finansami: Jak rozwiązania oparte na chmurze pomagają zwiększyć wydajność i wprowadzić innowacje

Najpierw pandemia, a teraz zakłócenia łańcuchów dostaw, inflacja i coraz wyższe ceny energii wywołują presję na działy finansowe firm w zakresie szybkości dostarczania krytycznych dla biznesu informacji.

Pobierz materiał