Jakie są cechy i funkcje SAP S/4HANA Cloud

Praktycznie wszyscy producenci oprogramowania klasy ERP rozwijają ofertę oprogramowania udostępnianego jako usługa chmurowa, ale niektóre firmy wciąż korzystają z przestarzałych, klasycznych rozwiązań opartych na modelu licencyjnym.

Dlatego warto bliżej zapoznać się z zaletami i funkcjami systemu ERP, a także cechami modelu subskrypcyjnego SAP S/4HANA będącego kluczowym produktem firmy SAP.

Jest to Inteligentny system zapewniający działanie w czasie rzeczywistym, oferujący zaawansowaną analitykę i ułatwiający szybkie wdrażanie nowych modeli biznesowych. W warunkach zmiennego otoczenia biznesowego może stać się jednym z najważniejszych, proaktywnych narzędzi wspierających rozwój firmy integrując i konsolidując procesy z różnych obszarów działalności biznesowej w jednym miejscu.

Pobierz materiał i dowiedz się jakie są unikalne cechy tego rozwiązania, kluczowe elementy usług abonamentowych, istotne parametry techniczne systemu, metodyka wdrożenia i najważniejsze korzyści biznesowe z wdrożenia.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał