Microsoft

Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Intelligent Cloud) oraz inteligentnych urządzeń (Intelligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są dla innych fundamentem do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft. Aspiracją firmy w Polsce jest przyczynianie się do powstania Polskiej Doliny Cyfrowej, w której technologia pozwala akcelerować rozwój polskich przedsiębiorstw i organizacji.

Microsoft konsekwentnie zmienia sposób, w jaki ludzie żyją, pracują, uczą się i bawią, a także czerpią z czasu wolnego i komunikują się za pomocą technologii. Jako lider w obszarze cloud computingu, firma nieustannie tworzy nowe usługi i rozwiązania chmurowe oraz mechanizmy AI, które pomagają w transformacji instytucji, przedsiębiorstw oraz całych gałęzi gospodarki.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W Polsce Microsoft jest reprezentowany przez blisko 500 menedżerów i specjalistów, którzy na co dzień wspierają klientów i partnerów firmy w cyfrowej transformacji.

Wideo

Więcej wideo Microsoft dla Biznesu »

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Tomasz Jaworski
Dyrektor Transformacji Cyfrowej Sektora Publicznego
Microsoft

Specjalizuje się w Transformacji Cyfrowej z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji, cloud computingu, blockchain oraz zagadnieniach zastosowań IT, ich aspektach biznesowych i wpływie na transformację biznesu.
Ma ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu sprawnych rozwiązań wykorzystujących nowe technologie, zarządzaniu projektami, konsultingu na styku biznesu i technologii oraz popularyzowaniu IT. Jako kluczowy ekspert uczestniczył m.in. w takich projektach jak PHARE w Ministerstwie Finansów, połączeniu infrastruktury ICT Polbank EFG i Raiffeisen Bank, wdrożeniu nowej platformy pamięci masowych w PKO BP, digitalizacji nagrań w Kancelarii Sejmu i Polskim Radiu Olsztyn, wdrożeniu systemu emisyjnego w Polskim Radiu. W ostatnich 3 latach z sukcesem rozwinął dział rozwiązań do zarządzania IT w regionie CEE w oparciu o rozwiązania Machine Learning w architekturze chmury. Ostatnio zaangażowany w projekty transformacyjne oparte o AI i chmurę.
Jego głównym obszarem zainteresowania jest podnoszenie sprawności, jakości i efektywności procesów IT poprzez techniczne realizowanie branżowych dobrych praktyk i inspirowanie rozwiązań regulacyjnych. Realizował innowacyjne projekty w m.in. w Microsoft, Oracle, HP (HPE) i EMC (DellEMC).
Certyfikowany specjalista i architekt IT. Aktywnie uczestniczy w wymianie wiedzy i doświadczeń z zakresu AI i chmury na wielu forach branżowych, pozytywnie motywując do współpracy różnych uczestników rynku.
Ma na koncie liczne publikacje w prasie branżowej (dostępne na profilu LinkedIn). Wykładał "Międzynarodowe problemy rozwoju sektora nowych technologii telekomunikacyjnych" w Akademi Ekonomicznej w Krakowie.


Bartosz Stebnicki
Dyrektor Sektora Publicznego
Microsoft

Dołączył do zespołu polskiego oddziału Microsoft i Zarządu firmy, z dniem 1 lipca 2017 objął funkcję Dyrektora Sektora Publicznego.
Bartosz Stebnicki związał swoją karierę zawodową z branżą IT, pełniąc funkcje kierownicze w największych firmach tego sektora. Przez ponad 10 lat był Country Managerem oraz Dyrektorem Sprzedaży w EMC (lata 2000 – 2010). Wcześniej sprawował funkcje kierownicze w Compaq oraz HP. W ciągu 5 ostatnich lat rozwijał własną działalność, zarządzając firmami z różnych obszarów rynku. Bartosz Stebnicki jest absolwentem programu Executive MBA SGH w Warszawie i University of Minnesota, a także szwajcarskiej uczelni ekonomicznej IMD.