Infradata/F5

Grupa Infradata to międzynarodowy, niezależny dostawca nowoczesnych systemów cyberbezpieczeństwa, sieci krytycznych dla biznesu, rozwiązań chmurowych i usług zarządzanych.

Wspieramy naszych Klientów we wdrożeniu innowacji, dostarczając im najlepszych w swojej klasie technologii. W Infradata budujemy fundamenty pod bezpieczeństwo i rozwój gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego.

www.infradata.pl

F5 Networks: notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółka – lider rynku wsparcia biznesu w obszarze bezpieczeństwa aplikacji i sieci. F5 dostarcza rozwiązania do największych światowych przedsiębiorstw, dostawców usług, organizacji rządowych oraz uznanych marek konsumenckich. F5 umożliwia tym podmiotom organizację wybranej infrastruktury bez poświęcania w zakresie szybkości działania i kontroli nad nią.

www.f5.com

Wideo

Dodatkowe materiały

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Piotr Bratkowski
Team Security Leader
Infradata Polska

Architekt oraz konsultant ds. bezpieczeństwa z ponad 12-letnim doświadczeniem, zarówno w sektorze enterprise oraz publicznym. W firmie Infradata odpowiada za technologie ADC, WAF, SSL-VPN, NGFW oraz tematy związane z ochroną przeciw (D)DoS. Szczególnie zainteresowny rozwiązaniami w chmurze oraz ich integracją oraz automatyzacją i programowalnością rozwiązań.


Mariusz Sawczuk
Inżynier rozwiązań bezpieczeństwa
F5 Networks

Pracuje na stanowisku inżyniera rozwiązań bezpieczeństwa w F5 Networks i jest odpowiedzialny za region północnej i North & East EMEA. Zajmuje się doradztwem technicznym w zakresie projektowania, architektury produktów i rozwiązań bezpieczeństwa F5. Z branżą IT związany ponad 15 lat. W swojej karierze prowadził projekty sieciowe obejmujące swoim zakresem wiele technologii i producentów. Specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa sieci. Posiadacz wielu certyfikatów i prelegent na konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT i sieciom.

quiz