Platformy do zarządzania Kubernetes - przewodnik

Platformy do zarządzania Kubernetes - przewodnik

Organizacje, które modernizują swoją infrastrukturę, poszukują nowych możliwości, aby zunifikować swoje operacje IT z Kubernetes. Jak wynika z raportu Forrester Wave, technologie cloud-native szybko stają się preferowanym sposobem, w jaki organizacje budują i unowocześniają swoje aplikacje i usługi w dużej skali.

Jak przewidują analitycy Gartnera, do 2022 roku ponad 75% firm na całym świecie będzie korzystało ze skonteneryzowanych aplikacji w środowisku produkcyjnym. Te prognozy pokazują wartość technologii cloud-native dla deweloperów, którzy poszukują rozwiązań do szybkiego budowania aplikacji, przy zachowaniu wysokich standardów niezawodności, bezpieczeństwa i elastyczności.

Jednak samo rozwiązanie Kubernetes jest niewystarczające przy większej skali działań – brakuje wglądu w całość, jednorodnych zasad bezpieczeństwa, a zarządzanie środowiskiem staje się skomplikowane. Dlatego firmy poszukują platform do zarządzania Kubernetes, które uproszczą operacje, umożliwią stosowanie jednorodnej polityki bezpieczeństwa, dadzą dostęp do odpowiednich narzędzi i usług.

Przedstawiamy przewodnik analizujący dostępne na rynku platformy.

Pobierz bezpłatny materiał

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!