Rozwiązania SD-WAN Fortinet FortiGate

Fortinet w ramach rozwiązań Fortinet FortiGate oferuje szybkie, skalowalne i elastyczne sieci SD-WAN, które cechują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. W ofercie firmy znajdziemy rozwiązania dla firm rozwijanych na skalę międzynarodową, w chmurze, czy też narażonych na wiele ataków ze względu na branżę, w jakiej działają.

Rozwiązania Fortinet konsolidują SD-WAN, zaporę firewall nowej generacji (next-generation firewall), jak również zaawansowany routing. Wszystko po to, aby zapewnić świetną jakość połączeń, przyspieszyć konwergencję sieci i zabezpieczeń, a także uprosić architekturę sieci WAN. Ponadto Fortinet stawia na automatyzację wielu procesów i zadań, głęboką analitykę oraz metody self-healing (tzw. samonaprawianie).

Jednym z rozwiązań Fortinet jest FortiGate Rugged Secure SD-WAN, przeznaczone dla firm działających w trudnych warunkach. Jeśli np. chcemy wdrożyć rozwiązanie SD-WAN w fabryce, podstacji czy nawet na platformie wiertniczej, najlepiej jest wybrać rozwiązanie uproszczone, takie jak FortiGate Rugged Secure SD-WAN. Zapewnia ono dostęp do zintegrowanych mechanizmów analizy i zarządzania, jest przygotowane do pracy w trudnych warunkach otoczenia, a także zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Oferuje przy tym scentralizowane zarządzanie, szczegółowe raporty, rozwiązania automatyzujące i – co ważne – bezobsługowe wdrożenie.

Dowiedz się, jak wdrażać nowoczesne rozwiązania SD-WAN w trudnych warunkach otoczenia.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do materiałów, podaj swój adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Fortinet, Inc.. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Pobierz materiał