W jaki sposób zaprojektować architekturę bezpieczeństwa, aby zapewnić zgodność z dyrektywą NIS?

Poprawa doświadczeń klientów i innowacje cyfrowe mają kluczowe znaczenie dla działalności przedsiębiorstw, ich sprawności i poziomu bezpieczeństwa w dobie Przemysłu 4.0. Dyrektywa NIS/NIS2 wymaga stworzenia skutecznego programu bezpieczeństwa cybernetycznego firmy, w którym ważne są elementy takie jak: zarządzanie zasobami, kontrola dostępu, segmentacja sieci, rejestrowanie i monitorowanie zdarzeń, ocena ryzyka.

W jaki sposób stworzyć zintegrowaną architekturę bezpieczeństwa i zapewnić pełną zgodność z regulacjami? Zapraszamy do obejrzenia webinaru z ekspertem firmy Fortinet.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Fortinet, Inc.. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.