Fujitsu Hybrid IT
rozwiązanie dostosowane
do potrzeb Twojego biznesu

Rozwiązanie, które wspiera firmy w wymagających czasach

Jedną z największych bolączek rynku jest deficyt specjalistycznych kompetencji IT. Przedsiębiorstwa transformują się, by dotrzymać kroku konkurencji, wdrażają zaawansowane technologie, które mają wspierać realizację biznesu. Jak pokazują badania, niedobór specjalistów IT na rynku powoduje uruchomienie łańcucha wyzwań, który prowadzi finalnie do nieudanych lub niepełnych wdrożeń teleinformatycznych. Konsekwencje? Niewydolna infrastruktura, zmarnowane budżety. Szczególnie dziś, podczas wielkiej cyfrowej zmiany wywołanej pandemią i jednocześnie zmiany modelu funkcjonowania rynku, uzyskanie wsparcia kompetencyjnego wysuwa się na pierwszy plan potrzeb organizacji. Jak dziś zmieniać swoje środowisko IT, optymalizować infrastrukturę, nie tracąc czasu, nerwów i pieniędzy? Jak w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez chmurę obliczeniową i nie utknąć już na fazie działań przedwdrożeniowych?

Fujitsu chce oferować polskim przedsiębiorstwom szeroką gamę zdefiniowanych, zintegrowanych i przetestowanych systemów obejmujących kluczowe scenariusze użycia. Dzięki Fujitsu PRIMEFLEX, integrującemu takie elementy jak pamięć masowa, oprogramowanie, serwer i łączność, organizacje mogą otrzymać, wydajne i skalowalne rozwiązanie, gotowe do przyspieszenia firmowego biznesu. Dowiedz się więcej, jak Fujitsu PRIMEFLEX może zmienić twoja pozycję na rynku.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do materiałów, podaj swój adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z wybranych sektorów.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Pobierz materiał