Fujitsu Hybrid IT
rozwiązanie dostosowane
do potrzeb Twojego biznesu

Właściwe miejsce dla twoich danych

Wg badania Nutanix Enterprise Cloud Index 2019 większość ankietowanych firm deklarowała, że w ciągu najbliższych 5 lat planuje inwestycje w rozwiązania chmurowe. Jednocześnie aż 85% respondentów zaznaczyła, że uważa chmurę hybrydową za najlepszą platformę do rozwoju. Takie wyniki potwierdzają dojrzałość przedsiębiorstw. Oznaczają, że większość z nich nie ulega chwilowej modzie na rozwiązania technologiczne, ale podejmuje decyzje w oparciu o realne wskaźniki i potrzeby biznesowe. Firmy nie uciekną przed transformacją cyfrową. Pokazał to szczególnie okres pandemii – organizacje, które wcześniej wstąpiły na ścieżkę zmiany, poradziły sobie znacznie lepiej i wcześniej były gotowe na pojawiające się wyzwanie.

Lekcja 2020 pokazała na pewno, że świat zmienił się mocno. Konsumenci, a za nimi firmy, przeszły do rzeczywistości cyfrowej, świadczone modele pracy i zarządzania ciągłością procesów organizacji oderwały się od fizycznych lokalizacji firm, zwiększyło się zapotrzebowanie na moc obliczeniową i zapewnienie bezpieczeństwa IT.

Jak poruszać się w nowej rzeczywistości? Jak planować inwestycje technologiczne i w co tak naprawdę inwestować? Z pomocą chce przychodzić Fujitsu. Sprawdź receptę tego dostawcy na zbudowanie odpowiedniej chmury hybrydowej dla biznesu, zdolnej zarządzać obciążeniami na brzegu sieci, w tradycyjnym DC i w cloudzie. Przekonaj się, że twoje aplikacje i dane znajdą się we właściwym dla nich miejscu.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do materiałów, podaj swój adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z wybranych sektorów.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Pobierz materiał