Fujitsu Hybrid IT
rozwiązanie dostosowane
do potrzeb Twojego biznesu

Rośnij wraz z hybrydową chmurą Fujitsu

Technologia przetwarzania danych, by dostarczać oczekiwane dla organizacji efekty, musi być optymalnie dobrana i przede wszystkim dostosowana do założeń biznesowych firm. Przeszliśmy już etap zachwytu nad nowymi technologiami, czas na realne spojrzenie i dostosowania rozwiązań do możliwych korzyści. Organizacje stają się świadome celów, chcą korzystniej wydawać każdą złotówkę na informatykę. Potrafią skutecznie ocenić, które rozwiązania będą podążaniem z trendami, a które przyniosą wymierny efekt dla organizacji. Firmy widzą też, jaki będzie świat technologii. Będzie hybrydowy, łączący to co najlepsze w cloud computingu z tym, co najlepsze w tradycyjnym podejściu infrastrukturalnym.

Dzięki Hybrid Cloud Strategy Fujitsu przedsiębiorstwa mogą nie tylko uzyskać dostęp do wysoce skalowalnej, dostępnej w modelu usługowym hybrydowej chmury, ale też uzyskać całkowitą kontrolę nad modelem świadczenia usług. Uruchamianie nowych usług na brzegu sieci? A może w środowisku chmurowym? Współpraca z Fujitsu pokazuje, że dziś IT może wyglądać tak, jak chcemy my.

Więcej o możliwościach Hybrid Cloud Strategy Fujitsu przeczytasz w materiale.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do materiałów, podaj swój adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z wybranych sektorów.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Pobierz materiał