Threat Intelligence Report – Poland

Threat Intelligence Report – Poland

Z raportu „Threat Intelligence Report – Poland” przeprowadzonego przez firmę Check Point wynika, że w ostatnich 6 miesiącach przeciętna organizacja w Polsce była atakowana średnio 298 razy w tygodniu. Najczęściej zagrożeniem jest złośliwe oprogramowanie malware Emotet, które dotyka 3 proc. organizacji.

W raporcie znajdziemy szczegółowe informacje na temat ataków na Polskę, wraz z porównaniami do innych krajów. Nie brakuje też wyjaśnień dla poszczególnych ataków oraz historii popularnych, największych włamań, jakie miały miejsce w Polsce i na świecie.

Zapoznaj się z pełną wersję raportu >>

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Check Point Software Technologies (Poland) Sp. z o. o. Whitepaper ten skierowany jest do managerów z firm działających w wybranych branżach.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.