Usprawnij działanie krytycznych aplikacji

Jak skutecznie optymalizować prace krytycznych aplikacji. Zwiększanie wydajności, optymalizowanie kosztów oraz poprawa wrażeń użytkownika końcowego.

Obecnie większość aplikacji wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa uznajemy za krytyczne. Żyjemy w pośpiechu, a klienci końcowi oczekują dostępności do usług cyfrowych "tu i teraz" w systemie 24/7. Przestoje i awarie mogą sprawić, że łatwo ich stracimy, ponieważ przejdą do konkurencji. To dlatego zarządzanie i usprawnianie krytycznych aplikacji jest tak ważne.

Usługi dostarczane przez internet są obecnie kluczowym elementem środowisk biznesowych, natomiast złożoność IT nigdy nie była większa. To sprawia, że w ostatnich latach systemy do usprawniania i optymalizacji bardzo zyskują na znaczeniu. Warto już teraz zapoznać się z rozwiązaniami Application Performance Management i Application Resource Management, które zapewniają o wiele więcej niż zwykły monitoring krytycznych aplikacji.

Webinarium

Jak usprawnić działania kluczowych aplikacji - VOD

Zapoznaj się z materiałem VoD z eSeminarium "Jak usprawniać działanie krytycznych aplikacji", zorganizowane przez TechData, największego dystrybutora rozwiązań IBM. W trakcie wydarzenia online zaproszeni eksperci z firm Tech Data i IBM wyjaśnili w jaki sposób usprawniać krytyczne aplikacje i dlaczego jest to bardzo ważne dla biznesu. Dodatkowo udzielili odpowiedzi na pytanie dlaczego firmy muszą brać pod uwagę usprawnianie, a także jaka jest rola aplikacji Application Performance Management (na przykładzie IBM Observability by Instana) oraz Application Resource Management (IBM Turbonomic).

Zobacz VOD

Materiały dodatkowe

Instana: automatyczne monitorowanie aplikacji

Instana to dostawca rozwiązań do zarządzania wydajnością aplikacji (Application Performance Management). Stosuje technologię automatyzacji i sztuczną inteligencję, aby zapewniać widoczność niezbędną do skutecznego zarządzania współczesnymi, dynamicznymi aplikacjami w całym cyklu życia DevOps. Dowiedz się, jakie są kluczowe funkcje i korzyści zapewniane przez Instana.

Czytaj więcej

EMA TOP 3: przewodnik po decyzjach dla przedsiębiorstw

Celem przewodnika decyzyjnego EMA Top 3 jest przedstawienie czytelnikowi produktów, które odpowiadają na kluczowe wymagania biznesowe i bolączki w obecnym czasie. Proces wyboru produktów w niniejszym raporcie oparty został o pięciu kluczowych aspektów: Empiryczny: analiza konkretnych problemów klientów i wyzwań w obszarze DevOps, SRE, operacjach IT i biznesie w 2021 roku. Strategiczny: ocena, w jaki sposób każdy produkt rozwiązuje problemy, które zostały zidentyfikowane w kroku 1. Innowacyjny: ocena eliminacji ograniczeń w celu zapewnienia klientom prawdziwie innowacyjnych rozwiązań. Zorientowanie na klienta: ocena koncentracji na wymaganiach klienta vs. reklama istniejących produktów nowości. Ilościowy: ocena klarowności ilości rozwiązywanych problemów.

Czytaj więcej

Turbonomic Application Resource Management skutecznie optymalizuje chmurę

Ciągła, automatyczna optymalizacja infrastruktury – tak w skrócie przedstawia się główna korzyść systemu IBM Turbonomic Application Resource Management. Jeśli chcemy zautomatyzować wykorzystanie zasobów przydzielonych do aplikacji w chmurze prywatnej, publicznej lub własnej serwerowni i uzyskać większą elastyczność, a także zapobiegać problemom z wydajnością zanim wpłyną one na komfort użytkowania klienta końcowego – warto rozważyć wdrożenie Turbonomic ARM. Rozwiązanie to dobierze odpowiednie konfiguracje sprzętowe tak aby użytkownicy końcowi nie byli skazani na zbyt długie czasy oczekiwania na wykonanie określonych zadań przez systemy informatyczne.

Czytaj więcej

IBM Turbonomic Application Resource Management - korzyści w biznesie i oszczędności finansowe

Z raportu opracowanego przez Forrester Consulting dowiemy się, jakie korzyści biznesowe oraz oszczędności finansowe zapewnia rozwiązanie IBM Turbonomic Application Resource Management. Jest to system dynamicznie optymalizujący wykorzystanie infrastruktury sprzętowej w celu zapewnienia odpowiedniej wydajności kluczowych aplikacji w czasie rzeczywistym, biorąc przy tym pod uwagę wymagania biznesowe. Zapewnia efektywność kosztową infrastruktury zarówno we własnym centrum danych, jak i w chmurze publicznej. Dodatkowo powoduje zmniejszanie obciążenia w działach operacyjnych IT.

Czytaj więcej