Nowe doświadczenie dla tradycyjnej infrastruktury IT

HPE GreenLake to usługa dedykowana współczesnemu biznesowi, będąca elastyczną odpowiedzią na transformację cyfrową.

Stosuje najnowocześniejsze rozwiązania IT, aby pozwolić na jak najszybszą, wyprzedzającą konkurencję, adaptację sposobu działania firmy do szybko zmieniającego się rynku. Działając na zasadzie as-a-service, pozwala na czerpanie wszystkich korzyści dawanych przez cloud computing, czyli szybkości, skalowalności oraz elastyczności. To z kolei umożliwia wprowadzanie w firmie nowych, dopasowanych do sytuacji rozwiązań, które mogą pozwolić na wyprzedzenie konkurencji na rynku.

GreenLake to rozwiązanie nie tylko nowoczesne i niezwykle wydajne, ale również bardzo ekonomiczne – płacisz tylko za to, z czego naprawdę korzystasz. Pozwala to na korzystną zmianę modelu operacyjnego przy jednoczesnym wprowadzeniu rozwiązań dokładnie takich, jakich potrzebujesz. W dowolnej chwili możesz również zwiększyć zakres potrzebnych Ci usług – dzięki chmurze znikają wydatki na sprzęt, a gdy potrzebujesz np. większych zasobów w celu stworzenia środowiska testowego, po prostu mówisz – i masz!

W biznesie istotne jest również zabezpieczanie danych. W tej kwestii również nie musisz się o nic martwić – bezpieczeństwo przechowywanych informacji leży po stronie dostawcy usługi. Pozwala to na skupieniu się na pracy i przekierowanie mocy przerobowych na bardziej kreatywne obszary.

Oferta HPE jest wzorcowym przykładem wszystkich korzyści i profitów dawanych przez przejście na usługę aaS. Jest to obszerne zagadnienie, które szczegółowo opisujemy w pliku PDF. Jest on darmowy i warto się z nim zapoznać. Dlaczego?

Pobierz plik, aby dowiedzieć się:

  • na czym dokładnie polega rozwiązanie as-a-service?
  • jakie korzyści możesz uzyskać dzięki wprowadzeniu w swojej firmie HPE GreenLake?
  • w jaki sposób dzięki HPE dostosujesz swoją firmę do rynku, zapewniając sobie konkurencyjność w stosunku do innych biznesów z branży?

HPE GreenLake – nowe doświadczenie dla tradycyjnej infrastruktury IT

Współczesna organizacja, która buduje swój biznes na bazie danych, musi nauczyć się odpowiednio reagować na zachodzące na rynku zmiany, by utrzymać się w głównym nurcie. Adaptując się odpowiednio wcześnie, a być może nawet działając uprzedzająco w stosunku do zmiennego otoczenia biznesowego, może zdobyć przewagę konkurencyjną i ugruntować swoją rynkową pozycję.

Przeczytaj materiał i dowiedz się dlaczego usługa HPE GreenLake to rozwiązanie, które zmienia firmowe IT.