Jak zoptymalizować backup?

Czy Backup as a Service dostępny jest jedynie w chmurze publicznej i czy ten model sprawdza się tylko w grupie firm o określonej wielkości? W naszym najnowszym wideo odpowiadamy na te i inne podchwytliwe pytania oraz obalamy mity na temat backupu.

Organizacje we wszystkich sektorach nieustannie pracują nad udoskonalaniem zabezpieczeń najważniejszych informacji przed utratą, zapewnieniem coraz szybszej możliwości przywrócenia danych, zapewnieniem ciągłości działania procesów biznesowych. Jednocześnie ważne są koszty i rozsądne podejście do wykorzystywania własnych zasobów kadrowych w tym zakresie. Optymalizacja kwestii związanych z backupem to proces ciągły i wymagający. Pojawiają się więc nowe trendy w tym obszarze - od pewnego czasu obserwujemy rosnącą popularność backupu w chmurze czy modelu Backup as a Service.

Zapraszamy do obejrzenia wideo z ekspertami z firm Commvault i HPE, w którym odpowiadamy na kilka ważnych pytań związanych z BaaS i rozprawiamy się z mitami na ten temat.Jak zoptymalizować backup?Jak zoptymalizować backup?