Jakiej mocy potrzebuje cyfryzująca się firma?

W kwietniu i maju odbędą się spotkania on-line, których celem będzie przygotowanie publikacji CIO Trendbook odpowiadającej na pytanie o zapotrzebowanie polskich firm na moc w cyfrowej transformacji.

Porozmawiajmy, jaką mocą dysponują firmy oraz ich CIO, przystępujący do cyfrowej transformacji.

Punktem wyjścia – punktem odniesienia do transformacji cyfrowej biznesu - jest transformacja chmurowa organizacji. Na jakim jest etapie? Ile z tego modelu, podejścia do zarządzania technologią przyjęło się w firmie? Jak szeroko, z jakim skutkiem? W jaki sposób doświadczenie chmurowe zmienia całą firmę, relacje IT-biznes i relacje firmy ze światem zewnętrznym, rynkiem i klientami?

Do zainicjowania cyfryzacji biznesu, jako metaprocesu rozpisanego na szereg projektów i programów strategicznych, potrzebne jest środowisko. Obejmujące swoiste rozwiązania, o odpowiedniej architekturze i potencjał rozwoju. To w jaki sposób uwzględnia ono paradygmat chmurowy – jest kluczowe dla jego efektywności. A w konsekwencji – dla powodzenia całej cyfrowej transformacji firmy.

Czy firma posiada „cloud experience”? Jakie to doświadczenie – pozytywne, negatywne? Jak szeroko upowszechnione jest to podejście w IT? A w biznesie? Jakie „za” i „przeciw” dostrzegają użytkownicy? Jakie są ew. ograniczenia upowszechnienia cloud experience w firmie?

Czy CFO i CIO mogą wspólnie wesprzeć strategię, którą wdraża CEO? Czy podejście chmurowe - zmiana w modelu dostarczania IT - przynosi transparentność i niezbędną właściwą kalkulację kosztów i zysków cyfryzacji?

Chmura publiczna – chmura prywatna – infrastruktura własna – hybryda? Jaki silnik firma wybrała do swojej transformacji cyfrowej? Czy i w jaki sposób będzie go zmieniać?

Czy jest potencjał do poprawy efektywności zarządzania środowiskiem IT? W jaki sposób i które parametry można poprawić?


Scenariusz spotkania on-line w gronie CxO: CIO i CFO:

  • Czy firma posiada „cloud experience”?
  • Silnik transformacji cyfrowej: chmura publiczna – chmura prywatna – infrastruktura własna – hybryda?
  • Czy CFO i CIO mogą wspólnie wesprzeć strategię, którą wdraża CEO
  • Czy podejście chmurowe - zmiana w modelu dostarczania IT - przynosi transparentność i niezbędną właściwą kalkulację kosztów i zysków cyfryzacji?
ZAPRASZAMY!

REJESTRACJA