Inspur

Inspur to 3. największy na świecie producent serwerów (za IDC i Gartner). Inspur jest także globalnym nr. 2 pod względem ilości zbudowanych Superkomputerów HPC (za Top500.org) i nr. 5 w sprzedaży macierzy.

W firmie Inspur zatrudnionych jest obecnie ponad 30,000 osób w przeszło 100 krajach. W Europie firma ma aktualnie 5 oddziałów oraz fabrykę na Węgrzech. Polski oddział jest jednym z młodszych i odpowiada za region CEE. Wśród europejskich klientów firmy są min. Volkswagen, Ericsson, Bosh, Daimler, Ubisoft, Uniwersytet Oxfordzki, Rostelecom, CERN, Uniwersytety w Niemczech i Anglii, kilka czołowych telekomów w regionie DACH, liczne instytucje publiczne z Niemiec, Francji, Polski i CEE, szpitale itd.

O produktach: Inspur w ofercie posiada cały przekrój rozwiązań serwerowych, od elastycznych 1,2- i 4-socketowych serwerów 1 i 2U, przez gęste computowo serwery multi-nodowe i 8-socketowy serwer 4U, gęste dyskowo serwery storage, po serwery do AI i machine learning. Serwery Inspur charakteryzują się najwyższą gęstością, jakością i niezawodnością. Inspur nie blokuje swoich serwerów frameworkami czy dedykowanymi ramkami. W cenie serwera od razu wliczone są wszystkie funkcje warstwy managementu (full BMC management package).

Dowiedz się więcej: www.inspur.com

Wideo

Materiały dodatkowe

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Paweł Radzimski
CEE Regional Manager
Inspur

Związany z branżą IT od kilkunastu lat, gdzie przeważnie odpowiadał za obszar marketingu, PR i komunikacji. W firmie Inspur pracuje od ponad 4 lat, na początku odpowiadał za marketing firmy na całą Europę. Po wejściu Inspur do Polski stanął na czele nowoutworzonego oddziału Inspur CEE z siedzibą w Warszawie. Odpowiada głównie za rozwój sieci partnerów i struktur firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.


Marcin Bogucki
Inżynier Sprzedaży
Inspur

W firmie Inspur zajmuje stanowisko Inżyniera Sprzedaży, pomagając naszym klientom zaprojektować rozwiązania, które jak najlepiej pasują do ich środowisk IT i w pełni zaspokajają ich obecne potrzeby.
Posiadając w portfolio firmy pełen pakiet wszystkich najistotniejszych części kompletnej architektury – tj. serwery, rozwiązania SDS, sprzętowo zdefiniowany storage i przełączniki sieciowe, jesteśmy w stanie zaplanować perfekcyjnie spójny system dla organizacji każdej wielkości.

UWAGA KONKURS!

Aby wziąć w nim udział kliknij w obrazek i zostaw swoją wizytówkę. W temacie wpisz hasło:
"Inspur – serwery i macierze"