GOVTech Klub to wspólne przedsięwzięcie redakcji Computerworld i The Heart, mające na celu integrację środowiska dyrektorów i menedżerów odpowiedzialnych za cyfryzację w sektorze publicznym. Misją GOVTech Klubu jest budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze zastosowania nowych technologii.

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań o charakterze klubowym, na których podejmujemy tematy z obszaru ICT o najwyższym priorytecie i cieszące się największym zainteresowaniem menedżerów reprezentujących urzędy publiczne i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej. GOVTech to nie tylko ciekawy program, to także sesje networkingowe, służące poznaniu się Uczestników i wymianie doświadczeń. GOVTech daje możliwość poszerzenia wiedzy, poznania najlepszych praktyk, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji.   

Zapraszamy do udziału w październikowym GOVTech Klubie INNOWACJE W SEKTORZE PUBLICZNYM, który odbędzie się 16 października 2018 r.

W GRONIE PRELEGENTÓW:

James Brown

Policy Lead for the GovTech Catalyst, Government Digital Service, UK

Justyna Orłowska

Dyrektor GovTech Polska, Kancelaria Premiera Rady Ministrów

WIDEORELACJA Z SIERPNIOWEGO GOVTECH KLUBU:

 

DO UDZIAŁU SZCZEGÓLNIE ZAPRASZAMY

przedstawicieli administracji centralnej, wojewódzkiej i samorządowej, podejmujący decyzje w obszarze implementacji nowych technologii:


Tak wyglądało poprzednie spotkanie GOVTech Klubu

LOKALIZACJA

The Heart Warsaw
Warsaw Spire, plac Europejski 1
Warszawa

Organizatorzy

Patron medialny

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJIMagdalena Szczodrońska
Tel. 662 287 935
Magdalena_Szczodronska@idg.com.pl

Klaudia Kałuska
Tel. 662 287 865
Klaudia_Kaluska@idg.com.pl

Włodzimierz Duszyk
Tel. 662 287 870
Wlodzimierz_Duszyk@idg.com.pl