OVHCloud

Into the cloud... based on a true story

OVHcloud jest globalnym i wiodącym w Europie dostawcą chmury, zarządzającym 400 000 serwerów w 32 własnych centrach danych na czterech kontynentach. Od dwudziestu lat Grupa wykorzystuje zintegrowany model, który zapewnia jej pełną kontrolę nad łańcuchem wartości: począwszy od projektowania własnych serwerów, poprzez zarządzanie należącymi do niej centrami danych, po budowanie i utrzymywanie własnej globalnej sieci światłowodowej.

To unikatowe podejście umożliwia OVHcloud wspieranie, w sposób niezależny, wszystkich potrzeb 1,6 miliona klientów z ponad 140krajów.

OVHcloud oferuje klientom rozwiązania najnowszej generacji, łączące wysoką wydajność, przewidywalną cenę i pełną kontrolę nad danymi, wspierając w ten sposób ich nieograniczony rozwój.

Program Partnerski OVHcloud - Budujemy otwarty dynamiczny ekosystem Partnerów - ekspertów w swojej dziedzinie. Razem odkrywamy nowe możliwości i odpowiadamy na rosnące potrzeby rynku.
Szkolimy i wspieramy zespoły techniczne i sprzedażowe naszych Partnerów, wspólnie prowadzimy akcje promocyjne i wspólnie realizujemy projekty dla naszych Klientów. Mamy proste, jasne zasady i żadnych barrier wejścia i wyjścia. Dołącz do nas https://partner.ovhcloud.com/pl/

Wideo

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


Konrad Krycki
Business Development Manager CEE
OVHcloud

Senior Account Manager odpowiedzialny za klaster CEE, od 3 lat pomaga klientom w cyfrowej transformacji wykorzystując rozwiązania dedykowane i cloud. Prywatnie pasjonat nowych technologii i zapalony majsterkowicz