Potrzebujesz wglądu w czasie rzeczywistym we wszystkie swoje dane, aby dynamicznie podejmować trafne decyzje i szybciej realizować cele biznesowe? Dobrze trafiłeś!

W Cloudera wierzymy, że dzięki danym to, co jest niemożliwe dziś, będzie możliwe jutro. Pokazaliśmy, jaka jest wartość big data, tworząc branżę i ekosystem rozwijające się dzięki nieustającym innowacjom społeczności open source. Umożliwiamy naszym klientom, liderom w swoich branżach, szybkie i łatwe przekształcanie złożonych danych w jasne i przydatne informacje. Dzięki naszej hybrydowej platformie danych - Cloudera Data Platform, organizacje mogą budować swoją przyszłość opartą na danych, przekazując je – bez względu na to, gdzie się znajdują – w ręce tych, którzy ich potrzebują.

 • Stwórz kulturę opartą na danych z elastycznością i prostotą

  Wraz z rozwojem i dystrybucją danych firmy muszą zapewniać pracownikom łatwy dostęp do danych potrzebnych do podejmowania właściwych decyzji. Jest to niezbędne, ponieważ tam, gdzie przepływają dane, płyną też pomysły.

  Oferujemy natywną dla chmury analitykę danych w zakresie dystrybucji danych, inżynierii danych, hurtowni danych, danych transakcyjnych, data science i uczenia maszynowego z możliwością przenoszenia między infrastrukturami. Umożliwiamy przekazywanie odpowiednich analiz do odpowiedniej chmury w odpowiednim czasie.

  To rodzi wspaniałe możliwości połączone z szybkim i świadomym podejmowaniem decyzji, które z kolei skraca czas uzyskania wymiernych korzyści.

 • Zwiększ wartość dzięki wydajności i efektywności kosztowej

  Koszt czy wydajność? Firmy nie chcą dokonywać takiego wyboru. Przyjmując podejście skoncentrowane na chmurze, przedsiębiorstwa są zmuszone koncentrować się na tym, jak wydają pieniądze, a nie na tym, jak wypracowują wartość.

  Aby zmienić tę dynamikę, należy wybrać strategię koncentracji na danych. Gdy firma odpowiednio postępuje ze swoimi danymi, cała organizacja może uzyskiwać do nich dostęp i analizować je bez ograniczeń. Cloudera umożliwia analizę danych znajdujących się w chmurach, takich jak AWS, Azure i GCP, w lokalnych centrach danych, a także na krawędzi, skąd pochodzą dane maszynowe. Przejmij kontrolę nad danymi i wykorzystaj tę przewagę.

 • Szybkość i kontrola

  Firmy muszą zarządzać ryzykiem i zabezpieczeniami, działając dynamicznie. Aby być liderami, a nie jedynie próbować nadążać za innymi, firmy powinny udostępniać dane w wielu chmurach, w skali międzynarodowej, a także między dostawcami i partnerami oraz przejętymi firmami i starszymi centrami danych.

  Bezpieczne, dobrze zarządzane i dostępne dane na żądanie napędzają rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie wybranymi dla Państwa materiałami.

Big data - obecne problemy, wyzwania i decyzje do podjęcia

Obejrzyj nagranie webinaru ►

Podczas spotkania poruszamy najważniejsze aspekty tworzenia nowoczesnych repozytoriów danych oraz podejście cloud-native w kontekście uruchamiania konkretnych aplikacji analitycznych. Omawiamy popularne implementacje dla nowoczesnych systemów analitycznych oraz najczęstsze błędy przeszkadzające w osiąganiu celów biznesowych stawianych takim środowiskom.