Digital-first,

czyli jak skutecznie działać w cyfrowej rzeczywistości biznesowej

Ostatnie dwa lata to czas wielkiej weryfikacji technologicznej. Liderzy na całym świecie wdrażają strategię zorientowaną na technologię cyfrową, aby uzyskać przewagę biznesową. Dziś na znaczeniu zyskuje nie tyle strategia cloud-first, co digital-first, pozwalająca organizacjom rosnąć w niespotykanym dotychczas tempie.

Cyfryzacja organizacji to znacznie szerszy proces niż migracja do chmury. Ona staje się po prostu elementem większego ekosystemu. Digital-first oznacza, że cyfryzacja firmy i strategie technologiczne muszą stać się nierozłączne, a ich centralnym elementem musi być zrównoważony rozwój, pozwalający zlikwidować wszelkie luki w wydajności organizacji, poszerzyć możliwości i uzyskać wymierne korzyści z transformacji cyfrowej. Zbudowanie wydajnej, nowoczesnej infrastruktury, wykorzystującej np. zaawansowaną analitykę, Machine Learning, IoT, AI i potencjał przetwarzania danych na brzegu sieci, pozwoli organizacjom sprawniej realizować cele biznesowe. Wdrażanie modelu SaaS pozwala organizacjom lepiej kontrolować koszty, skalować się i uzyskiwać efekt synergii z poszczególnych zastosowanych technologii.

Witajcie w lepszym, cyfrowym świecie!

Webinarium

Mieć ciastko i zjeść ciastko: Jak skorzystać z aplikacji w chmurze bezpiecznie bez migracji danych, oszczędzając koszty i skracając czas

Tempo migracji technologii do modelu SaaS jest ogromne. Ważne jednak, by nie zmieniać się na ślepo, goniąc za rozwiązaniami niedopasowanymi do biznesu, jego skali i rodzaju. Jak więc korzystać z aplikacji w chmurze bez straty czasu na skomplikowane migracje danych? Jak optymalizować koszty przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa?

Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo na Webinarium, które odbędzie się już 6 kwietnia 2022 r. o godzinie 10:00.

Zobacz VOD

Materiały dodatkowe

Dlaczego strategia zorientowana na technologię cyfrową jest teraz koniecznością

Raport Global Interconnection Index (GXI) nr 5 potwierdza, że pandemia zmusiła gospodarkę do gwałtownego cyfrowego przyspieszenia. Liderzy, którzy wprowadzili w życie strategie digital-first umocnili swoją pozycję na rynku. W organizacjach, w których transformacja cyfrowa wciąż pozostawała na liście rzeczy do zrobienia, kryzys wyglądał zupełnie inaczej. Ich modele biznesowe powiązane były z fizycznymi ograniczeniami i stałymi zależnościami, przez co utracili kontrolę nad wydajnością biznesową, łańcuchami dostaw, zaangażowaniem klientów, a w niektórych przypadkach, także nad swoją pozycją rynkową. Jak więc bezpiecznie dokonać transformacji bez zbędnych migracji danych, oszczędzając koszty i skracając czas? Pobierz materiał o dowiedz się jak przyspieszyć swojąstrategię digital-first.

Czytaj więcej