Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WorldocScan 400 1.1.1

WorldocScan 400 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki PenPower.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 285
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: PenPower
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: WorldocScan400_Driver.exe
WorldocScan 400 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma PenPower.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz WorldocScan 400, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Intel Marvell SATA RAID Driver 1.2.0.1019 czy Lenovo ThinkCentre Edge M71z NextWindow DesktopTouch Driver 3.1.. WorldocScan 400 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.