Redakcja Computerworld

REDAKTOR NACZELNY

Tomasz Bitner
Tomasz_Bitner@idg.com.pl

ZESPÓŁ

Wiesław Pawłowicz
Wieslaw_Pawlowicz@idg.com.pl

Piotr Pietruszyński
Piotr_Pietruszynski@idg.com.pl

Danuta Sass
Danuta_Sass@idg.com.pl

Grzegorz Stech
Grzegorz_Stech@idg.com.pl

WSPÓŁPRACOWNICY

Jakub Chabik, Andrzej Gontarz, Sławomir Kosieliński,
Piotr Kowalski, Bogdan Pilawski, Piotr Rutkowski

KONFERENCJE COMPUTERWORLD

Sebastian Watras
Sebastian_Watras@idg.com.pl
tel. 662 287 730

Magdalena Szczodrońska
Magdalena_Szczodronska@idg.com.pl
tel. 662 287 935

Aleksandra Zygarska
Aleksandra_Zygarska@idg.com.pl
tel. 662 287 872

CUSTOM PUBLISHING

Paweł Choiński

BIURO REKLAMY I MARKETINGU

Włodzimierz Duszyk - Dyrektor sprzedaży
Wlodzimierz_Duszyk@idg.com.pl tel. 662 287 870

Dział Reklamy B2B

Anna Dubrawska - Sales Manager
Anna_Dubrawska@idg.com.pl tel. 662 287 830

Elżbieta Olszewska - Junior Sales Manager
Elzbieta_Olszewska@idg.com.pl tel. 662 287 909

Małgorzata Hryckiewicz - Sales Manager
Malgorzata_Hryckiewicz@idg.com.pl tel. 662 287 988

Piotr Paszkiewicz - Sales Manager
Piotr_Paszkiewicz@idg.com.pl tel. 662 287 826

Katarzyna Jabłońska - Sales Manager
Katarzyna_Jablonska@idg.com.pl tel. 662 287 904

Monika Gałązka
Monika_Galazka@idg.com.pl tel. 662 287 871

Dział Reklamy B2C

Elżbieta Kurtyka - Sales Manager
Elzbieta_Kurtyka@idg.com.pl
tel. 662 287 735

Customer Care

Tomasz Wilczyński - Customer Care Advisor
Tomasz_Wilczynski@idg.com.pl