Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WIZZ Mag 2.5.9

WIZZ Mag to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. WIZZ Mag może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Ink

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 550
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Ink
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
WIZZ Mag to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. Użytkownicy mogą korzystać z WIZZ Mag dzięki zaangażowaniu pracowników Ink.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.9 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także Engadget Distro oraz Songlines Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.