Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Unreal Tournament 2004 Demo Demo

Oficjalne demo najnowszej odsłony gry Unreal Tournament 2004. Wersja demonstracyjna gry zawiera pięć grywalnych map (AS-Convoy, ONS-Torlan, DM-Rankin, CTF-BridgeOfFate, BR-Colossus), na których możemy bawić się w sześciu odmiennych trybach rozgrywki.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 855
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Epic Games
Rozmiar: 219.52 MB
Nazwa pliku: ut2004-betademo.exe
Oficjalne demo najnowszej odsłony gry Unreal Tournament 2004. Wersja demonstracyjna zawiera pięć grywalnych map (AS-Convoy, ONS-Torlan, DM-Rankin, CTF-BridgeOfFate, BR-Colossus), na których możemy bawić się w sześciu odmiennych trybach rozgrywki. Poza dostępnymi w poprzednich odsłonach gry trybami Bombing Run, Deathmatch, Capture The Flag, Team Deathmatch, znalazły się również wprowadzone, po raz pierwszy w tej wersji gry tryby Assault i Onslaught. Pierwszy z nich, zorientowany na rozgrywkę w trybie gry pojedynczej, oferuje graczom możliwość walki na lądzie, w kosmosie i w powietrzu z wykorzystaniem pojazdów lądowych, kosmicznych i powietrznych, na mapach zlokalizowanych na planetach, z których pochodzą znane postacie z gry.

Onslaught Mode przeznaczony jest natomiast do rozgrywek w trybie gry wieloosobowej, który pozwoli prowadzić mordercze walki na ogromnych mapach wzbogaconych o nowe rodzaje broni (np. pajęcze miny) oraz pojazdy lądowe i powietrzne (zabójcze bombowce).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.