Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

UEFA EURO 2004 Demo

ersja demonstracyjna oficjalnej gry zbliżających się wielkimi korkami finałów Mistrzostw Europy w piłce nożnej pt. UEFA Euro 2004. Gra powstaje na podstawie serii popularnych serii symulatorów rozgrywek piłkarskich FIFA. Demo pozwala na rozegranie jednej połowy meczu towarzyskiego drużynami Niemiec lub Włoch.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1767
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Electronic Arts
Rozmiar: 103.54 MB
Nazwa pliku: euro2004_demo.exe
Wersja demonstracyjna oficjalnej gry zbliżających się wielkimi korkami finałów Mistrzostw Europy w piłce nożnej pt. UEFA Euro 2004. Gra powstaje na podstawie serii popularnych serii symulatorów rozgrywek piłkarskich FIFA. Demo pozwala na rozegranie jednej połowy meczu towarzyskiego drużynami Niemiec lub Włoch.

W EURO 2004 gracze będą mogli poprowadzić jeden z 51 europejskich zespołów biorących udział w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Możliwe będzie zarówno rozgrywanie pojedynków towarzyskich, jak i wzięcie udziału w turnieju europejskim - zaczynając od eliminacji, a kończąc na samych finałach EURO 2004. W grze zostanie zastosowany nowy system określania morale zawodników, który będzie śledził historię "samopoczucia" każdego zawodnika w trakcie trwania zawodów. W grze wprowadzono również system, który będzie śledził historię kontuzji i przerw w grze każdego z zawodników (żółte kartki, kontuzje itd.).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.