Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W

Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 448
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Toshiba
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: spu-20120413100004.zip
Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkPad Edge 14 Realtek Audio Patch File 1.0.0.2 for Win czy Toshiba Satellite L675 Network Device ID Registry Setting Tool 3. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.